Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaistos dar šešios rungtynės. Ne visose pergales iškovojo favoritai.Skirtingai įvykiai klostėsi ir dviem Londono klubams: „Arsenal“ tik paskutinėmis sekundėmis palaužė „Southampton“, o „Tottenham Hotspur“ be vargo nušlavė „Stoke City“ klubą.

„AFC Bournemouth“ 1:0, tik rungtynių pabaigoje parklupdė „West Bromwich Albion“ ekipą. 80-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė Callumas Wilsonas.

Kitose rungtynėse Londono „Arsenal“ tik per pridėtą antrojo kėlinio laiką, realizavę 11 metrų baudinį, patiesė „Southampton“ klubą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Laurentas Koscielny (29 min.) ir Santi Cazorla (90 min.).

Tiesa, pirmi priekyje buvo atsidūrę svečiai, kai kamuolys į vartus įriedėjo nuo „gunnerių“ vartininko P. Čecho.

Taikiai 1:1 baigėsi „Burnley“ ir „Hull City“ susitikimas. Į priekį Burnlio miesto komandą 73-ąją minutę išvedė Stevenas Defouras, o lygiąsias svečiams išplėšė Robertas Snodgrassas.

Šiaurės Jorkšyre vykusį susitikimą tarp vietos „Middlesbrough“ ir „Crystal Palace“ 2:1 laimėjo svečiai, kurie 5 priekį išsiveržė jau 16-ąją minutę po Christiano Bentekes įvarčio. 38-ąją susitikimo minutę rezultatą išlygino Danielis Ayala. Vis dėlto bent taško aikštės šeimininkams išplėšti nepavyko. 47-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo „Crystal Palace“ žaidėjas Wilfriedas Zaha.

Šansų varžovams bent pasvajoti apie pergalę nepaliko ir Londono „Tottenham Hotspur“. Jie svečiuose net 0:4 sutriuškino „Stoke City“ futbolininkus. Pirmuosius du įvarčius pelnė Heung-Min Sonas (41, 56 min.), o pergalę dviem tiksliais smūgiais įtvirtino Dele Alli (59 min.) ir Harry Kane'as (70 min.).

Įvarčių lietus užfiksuotas olimpiniame „West Ham United“ stadione. Ten 2:0 pirmavę šeimininkai atsipalaidavo ir praleido net keturis „Watford“ įvarčius bei pralaimėjo 2:4. Londono klube dviem tiksliais smūgiais pasižymėjo Michailas Antonio. Nugalėtojų gretose įvarčius mušė Odionas Ighalo (41 min.), Troy'us Deeney (45 min.), Etienne Capoue (53 min.) ir Jose Holebas (64 min.).