Ilgai lauktas Mančesterio derbis futbolo gerbėjų nenuvylė. Po įtemptų rungtynių svečių stadione 2:1 triumfavo „Manchester City“ klubas.

Pirmosios 15 minučių buvo ramios, tačiau tylą nutraukė Kevinas De Bruyne, kuris, gudriai, po tolimo perdavimo, išmaudė gynėją, išbėgo vienas prieš Davidą de Gea ir pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

36-ąją minutę krito antrasis įvartis į „raudonųjų velnių“ vartus. Tas pats K. De Bruyne smūgiavo į virpstą, kamuolys atšoko tiesiai Kelechi Iheanacho po kojomis, o šis, paliktas be priežiūros, įkalė antrąjį „miestiečių“ įvartį.

Rezultatą 42-ąją minutę sušvelnino Mančesterio karaliumi save vadinantis Zlatanas Ibrahimovičius. Švedas pasinaudojo vartininko Claudio Bravo klaida ir vienu lietimu įkalė pirmąjį šeimininkų įvartį.

70-ąją minutę stadione susirinkę aistruoliai šventė išlyginamamąjį įvartį, tačiau ne laiku ir ne vietoje atsidūręs Z. Ibrahimovičius buvo nuošalėje ir palietė Marcuso Rashfordo smūgiuotą kamuolį. Įvartis nebuvo įskaitytas.

Rungtynių pabaigoje aikštės šeimininkai iš visų jėgų bandė lyginti rezultatą, daug atakavo, tačiau nieko nepešė. „Miestiečiai“ šventė pergalę, o Pepas Guardiola dar kartą nugalėjo buvusį savo priešininką „El Clasico“ kovose Jose Mourinho.