Po aštuonerių metų pertraukos 2017 metų pasaulio paplūdimio futbolo čempionato Bahamose (FIFA Beach Soccer World Cup) Europos zonos atrankos varžybose Italijoje dalyvaujanti Lietuvos rinktinė pralaimėjo ir antrąsias rungtynes.

Pirmadienį keturių ekipų D grupės antrojo turo susitikimą Lietuvos komanda, kurios pagrindą sudaro daugkartinio šalies paplūdimio futbolo čempiono „Igol“ klubo žaidėjai, 1:4 pralaimėjo antrą pergalę iškovojusiems Graikijos futbolininkams.

Pirmajame mače šeštadienį lietuviai net 1:16 turėjo pripažinti Šveicarijos ekipos pranašumą.

Grupės turnyrą Lietuvos rinktinė antradienį baigs dvikova su Olandijos komanda, kuri antrajame ture šveicarams pralaimėjo 0:10.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šveicarija 2 2 0 0 26:1 6

2. Graikija 2 2 0 0 9:2 6

3. Olandija 2 0 0 2 1:15 0

4. Lietuva 2 0 0 2 2:20 0 Atrankos turnyre Italijoje dalyvauja 27 šalių komandos (be prieš pat turnyrą pasitraukusios Austrijos), kurios padalintos į 7 grupes.

Į kitą varžybų etapą pateks 16 ekipų – po dvi komandas iš kiekvienos grupės ir dvi absoliučiai geriausios trečiąsias vietas užėmusios rinktinės.

Paskutinį kartą Lietuvos komanda pasaulio paplūdimio futbolo čempionato atrankoje žaidė 2008 metais. Tuomet lietuviai nepasipriešino Šveicarijai, pralaimėjo Vengrijai, tačiau įveikė Austriją.