Pergale kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris šeštadienį dvikovoje už uždarų durų 75:66 (29:16, 12:20, 17:18, 17:12) įveikė Nacionalinės krepšinio lygos sezonui besiruošiančią Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ ekipą.

„Lietkabelis“ nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį ir prabėgus pusei kėlinio jau turėjo dviženklį pranašumą (14:4), o pasibaigus pirmosioms dešimt žaidimo minučių skirtumas išaugo iki 29:16.

Antrajame ketvirtyje panevėžiečių puolimas gerokai įstrigo – pirmuosius taškus jie pelnė tik prabėgus 5 minutėms. Tuo pasinaudojusi Jonavos komanda gerokai priartėjo – įpusėjus dvikovai komandas skyrė tik 5 taškai – 41:36.

Po didžiosios pertraukos Kazio Maksvyčio auklėtiniai atsidūrė besivejančių vaidmenyje (53:54), bet kėlinį baigė dvejomis sėkmingomis atakomis, kurios leido susigrąžinti nedidelę persvarą – 58:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ svečiams šeimininkauti ir pirmauti nebeleido. Panevėžio klubas padidino persvarą iki saugesnės žymos ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę rezultatu 75:66.

16 taškų nugalėtojams pelnė Darjušas Lavrinovičius (6 atk. kam.), po 11 – Kšištofas Lavrinovičius ir Benas Madgenas, po 8 – Mindaugas Lukauskis ir Žygimantas Janavičius, 6 – Žygimantas Skučas.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Karolis Šarukas (15 tšk.), Mintautas Bulanovas (13 tšk.) bei Tadas Sebežiovas (9 taškai).

Kitą susitikimą K. Maksvyčio auklėtiniai taip pat žais už uždarų durų – rugpjūčio 31 dieną laukia dvikova su Jekabpilio „Jekabpils“ ekipa.