Fantastiškai Rio de Žaneire žaidžiantis Mantas Kalnietis – tikras siaubas Lietuvos rinktinės varžovams. Tiesa, vieno jo pastangų pergalei pasiekti neužtenka. Kai stringa nacionalinės ekipos atakos, visi žino, kieno rankose kamuolys privalo atsidurti. Savo patikimumą įžaidėjas dar kartą įrodė dvikovoje su Kroatija.

Paskutinėse B grupės rungtynėse Lietuvos rinktinėje nesulaikomas buvo M. Kalnietis – 26 taškai (6/6 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos) ir 11 rezultatyvių perdavimų. Nuo antro kėlinio įsižaisti kroatams leidę lietuviai į lemiamą šturmą pakilo paskutiniame ketvirtyje, tačiau laiko jau buvo likę per mažai.

Pralaimėjimas 81:90 bloškė Lietuvos rinktinę į trečią B grupės vietą ir ketvirtfinalyje lėmė akistatą su Australijos krepšininkais. Dvikovą dėl vietos stipriausiųjų ketverte žiūrėkite tiesiogiai per tv3.lt ir TV3 trečiadienį nuo 17 val.

M. Kalnietis rungtynėse su kroatais ketvirtame kėlinyje dukart krovė kamuolį į krepšį iš viršaus tarsi žadindamas snūduriuojančius komandos draugus. Strigęs Lietuvos rinktinės puolimas „užsivedė“, tačiau pakeisti rungtynių baigtį laiko neliko.