Trečią pergalę Rio de Žaneiro vasaros olimpiados vyrų krepšinio turnyre iškovojo bei vietą ketvirtfinalyje užsitikrino šešių ekipų B grupės lydere tapusi Argentinos rinktinė, šeštadienį pirmosiose ketvirtojo turo rungtynėse po dviejų pratęsimų 111:107 (28:19, 16:33, 23:20, 18:13, 10:10, 16:12) įveikusi trečiąją nesėkmę patyrusią Brazilijos komandą.

Net 37 taškais prie pergalės prisidėjo Andresas Nocionis (11 atkovotų kamuolių), 33 – Facundo Campazzo (11 rezultatyvių perdavimų), 14 – Luisas Scola (10 sugriebtų kamuolų), 13 – Emanuelis Ginobilis.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Nene Hilario (24 tšk. ir 11 atkovotų kamuolių), Marcelinho Huertas, Alexas Garcia (po 14 tšk.) bei Vitoras Benite (13 taškų).

Kitose A grupės ketvirtojo turo rungtynėse Lietuvos rinktinė žais su Ispanijos krepšininkais, o Kroatijos komanda – su Nigerijos ekipa.