Vėl sugavę sėkmę riteriai parbloškė „Atlantą“

„Trakų“ riešutas Klaipėdos „Atlantui“ ir toliau lieka neįkandamas šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone. Dėl medalių kovojančių komandų dvikovoje riteriai antrajame kėlinyje įmušė tris įvarčius be atsako ir laimėjo antrą sykį savo žiūrovų akivaizdoje – 3:0 (0:0).

Pergalė sustiprino „Trakų“ pozicijas turnyro lentelėje. Antroje vietoje esantys trakiškiai vėl atitrūko 4 taškų skirtumu bei priartėjo prie dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidusio Vilniaus „Žalgirio“. Tuo tarpu „Atlantas“, savo rungtynes laimėjus Marijampolės „Sūduvai“, būs priverstas suvalkiečiams užleisti trečiąją vietą.

Prieš rungtynes kalbėję apie pasitraukusią sėkmę, „Trakai“ tik jai turėjo būti dėkingi pačioje pirmojo kėlinio pradžioje, kai puikiu tolimu smūgiu skersinį sudrebino Olegas Dmitrijevas. Kamuolys nuo vartų konstrukcijos grįžo į aikštę atsitrenkė į vartininko Igno Plūko koją ir buvo sugautas.

Sėkmė lydėjo ir „Atlantą“, kai, suklydus gynėjui, Aleksandras Byčenokas iš aštraus kampo ne sau patogia kaire koja mušė tiesiai į Marių Adamonį.

Padirbėti teko į starto sudėtį grįžusiam šeimininkų gynėjui Justinui Januševskiui. Trakiškis iš pradžių neleido mušti Abdoului Syllai, po to blokavo ir Mariaus Papšio smūgį.

Kėlinio viduryje vėl pasisekė riteriams. Po aštraus Donato Kazlausko perdavimo link vartų kamuolio vos į savo vartų tinklą nenukreipė „Trakų“ legionierius Alma Wakili. O I.Plūkui teko gelbėti komandą po poros minučių, kai greitos atakos metu O.Dmitrijevas nepagailėjo perdavimo į kraštą M.Papšiui. Saugo muštą kamuolį vartininkas atrėmė šuoliu.

Artėjant pertraukai, plojimų susilaukė Arūnas Klimavičius. Standartinės situacijos metu gynėjas pabandė įmušti efektingu smūgiu per save. M.Adamonis kamuolį sugavo ne be vargo, tuo pačiu buvo užfiksuota ir nuošalė.

Vėliau už galvos griebėsi N.Valskis. Puolėjas iššoko prieš vartus, bet stipriu smūgiu nuginkluoti M.Adamonio nepavyko. Kamuolys atšoko Artiomui Gurenkai, kuris mušė taip nevykusiai, kad smūgis virto perdavimu tam pačiam N.Valskiui. Antruoju bandymu puolėjas apmaudžiai pataikė į Vytą Gašpuitį, nuo kurio kojos kamuolys atsitrenkė į virpstą.

Po pertraukos kiek aštriau atakavo „Atlantas“. Uostamiesčio komanda kėlė kampinius, bandė atakuoti kraštais, tačiau A.Klimavičiaus vedama gynyba buvo nepramušama. I.Plūkui šuoliu gaudyti teko tik Ovidijaus Verbicko smūgį.

Likus žaisti mažiau nei 20 minučių, riteriai išsiveržė į priekį. Po pražangos trakiškiai žaibiškai įžaidė baudos smūgį ir be priežiūros baudos aikštelėje likęs Aleksandras Byčenokas nepaliko M.Adamoniui jokių šansų.

Po penkių minučių „Trakai“ surengė greitą išpuolį ir padvigubino rezultatą. Po A.Byčenoko perdavimo prieš vartus iššoko Artiomas Gurenka ir kamuolį į tinklą pasiuntė triuškinamu smūgiu nuo skersinio.

Neturėdami ko prarasti klaipėdiečiai metėsi į priekį ir praleido dar vieną šeimininkų išpuolį mačo pabaigoje. Po perdavimo iš gilumos N.Valskis išvengė nuošalės ir baudos aikštelėje buvo nugriautas jį sustabdyti bandžiusio M.Adamonio. Arbitras vartininką pašalino iš aikštės ir skyrė baudinį, kurį realizavo pats jį uždirbęs puolėjas.