Valas Garethas Bale`as, portugalas Cristiano Ronaldo ir prancūzas Antoine Griezmannas – trys geriausi Europoje žaidžiantys futbolininkai. Jie susigrums dėl geriausiojo vardo.

G. Bale`o sezonas buvo fantastiškas. Jis su Madrido „Real“ laimėjo UEFA Čempionų lygą, o su Velso rinktine perrašė šalies futbolo istoriją ir Europos čempionate pasiekė pusfinalį.

C. Ronaldo buvo žmogus, kuris prisidėjo prie G. Bale`o nesėkmės EURO 2016 turnyre, nes būtent Portugalijos rinktinė laimėjo prieš Velsą, o vėliau ir tapo Europos karaliais.

A. Griezmannas buvo išrinktas geriausiu ir tapo rezultatyviausiu EURO 2016 futbolininku, tačiau jo atstovaujama Prancūzija krito pirmenybių finale.

„Barcelona“ klubo lyderis Lionelis Messi rinkimuose užėmė 5-ąją vietą.

Žurnalistai iš 55-ių UEFA asociacijos narių geriausią Europoje žaidžiantį futbolininką rinks rugpjūčio 25-ąją.