Sekmadienį startuoja Anglijos futbolo sezonas. Jis prasidės legendiniame Londono „Wembley“ stadione „Community Shield“ rungtynėmis, kuriose jėgas išmėgins praėjusių šios šalies pirmenybių čempionas „Leicester City“ ir Anglijos futbolo asociacijos taurės („FA Cup“) laimėtojas „Manchester United“.

Šią dvikovą nuo 17.55 val. tiesiogiai transliuos „Viasat Sport Baltic“ kanalas ir video transliacijų internetu platforma viaplay.lt.

Oficialiose rungtynėse prie Mančesterio klubo vairo debiutuos garsus treneris Jose Mourinho. „Raudonųjų velnių“ gretas neseniai papildė ir kita žvaigždė – puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius. Lesterio komanda, sensacingai triumfavusi „Premier“ lygoje, išsaugojo pagrindinį žaidėją – puolėją Jamie Vardy.

„Manchester United“ futbolininkai „Community Shield“ trofėjų, dėl kurio bus kovojama 94-tą kartą, laimėjo daugiausia kartų tarp visų Anglijos ekipų – dvidešimt (pastarąjį sykį 2013 metais). Tuo tarpu „Leicester City“ tokiose rungtynėse dalyvaus tik antrą kartą. 1971-aisiais šis klubas 1:0 įveikė „Liverpool“.

Pernai „Community Shield“ taurė iškovojo Londono „Arsenal“. „Kanonieriai“ 1:0 privertė pasiduoti „Chelsea“ klubą, kuriam tada dar dirigavo J. Mourinho.

Praėjusiame „Premier“ lygos čempionate abu „Manchester United“ ir „Leicester City“ tarpusavio mačai baigėsi lygiosiomis1:1. Mančesterio komanda užėmė tik penktąją vietą ir nepateko į UEFA Čempionų lygą. Šį sezoną „United“ futbolininkai žada kautis dėl čempionų titulo.

„FA Cup“ finale praėjusį sezoną „raudonieji velniai“ 2:1 palaužė „Crystal Palace“ futbolininkus.

Anglijos pirmenybės prasidės rugpjūčio 13 dieną. Populiariausios pasaulyje lygos kovas rodys VSB kanalas.