Šeštadienį Vilniuje vykusiame Lietuvos 3000 m kliūtinio bėgimo čempionate aukso medalius iškovojo šiaulietė Evelina Miltenė ir vilnietis Andrejus Jegorovas.

Trečią kartą iš eilės bei šeštą kartą karjeroje moterų varžybose triumfavusi Evelina Miltenė nuotolį įveikė per 10 minučių 28,40 sekundės ir vienintelę varžovę klaipėdietę Violetą Kuldaitę aplenkė net 19,86 sekundės.

Vyrų varžybose, kuriose startavo penki dalyviai, Andrejus Jegorovas sugaišo 9 minutes 33,40 sekundės ir antroje vietoje likusį marijampolietį Darių Petkevičių aplenkė 2,88 sekundės.

Bronza įteikta švenčioniškiui Modestui Dirsei – 9 minutės 40,87 sekundės.