Austrijoje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio vyrų teniso turnyro „Generali Open“, kurio prizų fondą sudarė 463 520 eurų, vienetų varžybas laimėjo 34-erių metų ketvirtas pagal skirstymą italas Paolo Lorenzis.

Šeštadienį lemiamoje dvikovoje vos antrą kartą šios serijos turnyrų finale žaidęs P. Lorenzis per 1 valandą ir 23 minutes 6:3, 6:4 nugalėjo dešimt metų jaunesnį gruziną Nikolozą Basilašvilį, kuriam tai buvo pirmasis ATP serijos turnyrų finalas.

Laimėjusiam pirmąjį karjeroje ATP serijos turnyrą P. Lorenziui kartu su pagrindiniu prizu atiteko 250 ATP klasifikacijos taškų bei 82 450 eurų čekis.

Dvejetų varžybose triumfavo favoritais laikyti olandai Wesley Koolhofas ir Matwe Middelkoopas, finale per 1 valandą ir 10 minučių 2:6, 6:3, 11:9 įveikę austrus Dennisą Novaką ir Dominicą Thiemą.