A. Semeška neištiesė rankos Druskininkų vicemerui L. Urmanavičiui (nuotr. facebook.com)

A. Semeška neištiesė rankos Druskininkų vicemerui L. Urmanavičiui (nuotr. facebook.com)

Abiturientams sulaukus išleistuvių, politikai skuba į mokyklas jaunuoliams įteikti taip ilgai lauktų ir išsvajotų brandos atestatų. Tiesa, ši šventė ne visur praėjo sklandžiai, mat ne visiems jaunuoliams patiko valdžios atstovų dėmesys.

Druskininkų „Ryto“ gimnazijos išleistuvių metu abiturientas Adomas Semeška, gavęs mokyklos baigimo atestatą, atsisakė paspausti ranką jį jaunuoliui įteikusiam Druskininkų savivaldybės vicemerui Linui Urmanavičiui.

„Pagaliau išleistuvės! Atestatus kažkodėl įteikinėjo vicemeras L. Urmanavičius, visai Lietuvai žinomas, kaip Antradienis. Atsisakiau spausti ranką asmeniui, kuris beveik kiekviename tarybos posėdyje tyčiojasi iš mano tėčio bei visos šeimos, žemina ir menkina savo politinius oponentus, net garbingą Druskininkų pedagogą išvadino balastu. Apskritai manau, kad politikai neturėtų reklamuotis mokyklose, o brandos atestatą galėjo įteikti arba gimnazijos direktorė, arba klasės auklėtoja“, – savo poelgį socialiniame tinkle „Facebook“ aiškino A. Semeška, kurio tėtis konservatorius Vilius Semeška yra Druskininkų savivaldybės tarybos narys.

REKLAMA

Meras išvadino glušiumi

Portalo tv3.lt kalbintas A. Semeška teigė manantis, kad mokyklos neturėtų tapti politikos savireklamos pjedestalu, o ypač tokių žmonių kaip L. Urmanavičius.

„Kaip žinia, Druskininkų valdžia ištisus metus leidžia savo propagandinį leidinį, kuriame menkinamas ir neigiamai aprašoma ne tik mano tėčio veikla, tačiau ir kitų valdžios kritikų. Pats buvau viename savivaldybės tarybos posėdyje ir girdėjau tą kojų trypimą, įvairius epitetus, kuomet pasisako mano tėtis, užduoda klausimus ir t.t. Laikraščiuose ne kartą rašyta, kad vietos valdžia, tai yra meras išvadino tėtį glušiumi, menkysta, vicemeras siūlė tikrintis sveikatą ir taip toliau.

Prie viso to prisideda ir neskaidri vietos valdžios veikla, valstybę sudrebinę skandalai: „Aqua“ parkas, Vijūnėlės dvaras, tvoros ir t.t. Nemanau, kad tokie politiniai veikėjai turėtų lipti ant pakylos ir sveikinti abiturientus, įteikinėti jiems brandos atestatus“, – drąsiai savo poziciją pristatė jaunuolis.

A. Semeška neslėpė, jog jo tėčio konservatoriaus V. Semeškos įsitikinimai jam yra svarbūs, tačiau jo veiksmams tėvas esą nedaro esminės įtakos.

„Mano santykiai su juo yra kaip tėvo ir vaiko. Jis visada skatino mąstyti savarankiškai ir rinktis savo gyvenimo kelią“, – teigė A. Semeška.

REKLAMA

A. Semeška (kairėje) ir G. Landsbergis (nuotr. facebook.com)

A. Semeška (kairėje) ir G. Landsbergis (nuotr. facebook.com)

Nepatiko „zadanijų“ politika

A. Semeška neslėpė, jog nori stoti į Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, o jei šis planas neišdegs, tai ketina eiti savanoriu į kariuomenę.

Jaunuolis tikino, jog nuolat stebi Lietuvos politinį gyvenimą ir pats buvo prisijungęs prie Jaunųjų konservatorių lygos. A. Semeška, kalbėdamas apie dabartinę politinę situaciją, negaili kritikos ir valdančiajai koalicijai.

„Valstybė judėjo į priekį tarsi su užtrauktu rankiniu stabdžiu, 4 prarasti metai. Lietuva, mano nuomone nyksta, jauni žmonės, neturėdami galimybės savęs realizuoti, palieka šalį. „Zadanijų“ politika ir korupcija ardo valstybės pamatus“, – dėstė jaunuolis.

A. Semeška vylėsi, jog, anot jo, „kriminalinė koalicija“ po Seimo rinkimų bus pasodinta ten, kur ir yra jos vieta – ant „politikų atsarginių suolo“.

Prakalbo apie auklėjimo spragas

Portalui tv3.lt susisiekus su Druskininkų savivaldybe, vicemeras L. Urmanavičius savo poziciją apie A. Semeškos elgesį nutarė atsiųsti elektroniniu laišku.

„Kiekvienas jaunas žmogus turi suformuotą pasaulėžiūrą, kurią apsprendžia ne tik jo, bet ir jo šeimos dvasinės vertybės, auklėjimas, požiūris į kitą žmogų ir į kitą nuomonę, pagarba kitiems, bet ir materialinė padėtis, statusas bendraamžių tarpe, visuomenėje“, – teigė L. Urmanavičius, paklaustas, kaip vertina jaunuolio sprendimą nepaspausti jam rankos atestatų įteikimo ceremonijoje.

REKLAMA

„Taip pat jauno žmogaus pasaulėžiūros formavimui įtakos turi ir kiti veiksniai, tokie kaip žalingi įpročiai, priklausomybė nuo alkoholio, nuo narkotinių medžiagų, gebėjimas komunikuoti su bendraamžiais ir savo vietos radimas visuomenėje.

Mano nuomone, tokius jaunų žmonių poelgius sąlygoja dėmesio stoka, susireikšminimas ir auklėjimo spragos“, – aiškino L. Urmanavičius.

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius (nuotr. asm. archyvo)

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius (nuotr. asm. archyvo)

Neeilinis veikėjas

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas L. Urmanavičius buvo apklaustas Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnų kaip specialusis liudytojas Druskininkų sveikatinimo centro „Aqua“ byloje.

STT atlieka tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo Druskininkų savivaldybės įmonėje „Aqua“. Įtariant piktnaudžiavimu pernai buvo sulaikytas šio centro vadovas Edmundas Antanaitis. Bendrovės vadovas, kaip įtariama, kartais pasitelkdamas kai kuriuos Druskininkų savivaldybės darbuotojus, organizuodavo žmonių apgyvendinimą viešbutyje „Aqua“ be jokios buhalterinės apskaitos, taip pat būdavo dalijamos įvairios dovanos – leidimai nemokamai pasinaudoti centro paslaugomis.

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas anksčiau teigė, kad suteikti nemokamas pramogų ir apgyvendinimo paslaugas savivaldybės įsteigtose įmonėse politikams ir kitiems asmenims yra normali praktika.

„Antradienio“ pravardę L. Urmanavičius gavo po LNK televizijos laidos KK2, kurioje jis pasiūlė klausimus norėjusiam užduoti žurnalistui ateiti antradienį.

L. Urmanavičius Lietuvos socialdemokratų partiją kartu su Ričardu Malinausku paliko šių metų balandžio mėnesį.

 

Jaunuolis teisus
2016-07-22 18:28:54
Nenekenčiu ir as tu politiku , ir palaikau jaunuolį. valdzezmogai neverti kad jiems ranka spausčiau.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Vilija 2016-07-26 03:04:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai graziai L. Urmanavicius savo laiske aprase jaunima. Tik manau jis apibudino ne jaunima, o pats save.   ATSAKYTI
geda 2016-07-24 19:44:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
semeska yra pati didziausia druskininku geda,gal galetu nuo ju kas nors apsugot? tokiu dar neatsirado,taip ,kad laikykimes mieli druskininkieciai. jau darosi baisucia gyvent, renkuosi daiktus ir varau i pariecia . kiek dar semeska vaiku turi? zinosiu kokiu greiciu is cia maut
   ATSAKYTI
Ttt 2016-07-24 03:42:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Busimas vagis-politikierius, pasijuto įžeistas žmogaus kokiu pats ketina tapti...   ATSAKYTI
apsauginis 2016-07-24 00:37:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Savivaldybėse trūksta elementaraus facecontrolo. Šita banditskaja morda vicemero kėdėje yra nesusipratimas. Na bet malinauskiniams jau nebedaug beliko. Visi bus ištempti už ausų iš šokių aikštelės.   ATSAKYTI
jolanta 2016-07-24 19:11:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
semeska,,galimai yra issigimelis,druskinikieciams pazistamas,pradedam susipazinti su jo sunumi,kas druskininkiecius gali nuo ju apsaugoti? zmogiskai ,truputi gaila jo mamos ,nes mieste kalbama ,kad ji puiki moteris ,tik turi baisia nelaime -savo vyra ir sunu


  
mindaugas 2016-07-23 22:55:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pagal jaunuolio papasakojimą, tai svolačius tas vicemeras L. U. Kaip jis drįsta rodytis mokykloj?   ATSAKYTI
Augis 2016-07-23 18:03:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Patines toks.   ATSAKYTI
Petriukas 2016-07-23 15:37:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Saunuolis jaunuolis. Tuos visus "svogerius" reikia sodinti ant puodo.    ATSAKYTI
Algis 2016-07-23 11:09:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
nesitiki, kad Urmanavičius pats, be niekieno pagalbos, sugebėjo parašyti Portalui tv3.lt elektroninį laišką. Matosi, kad parašyta "gramatno" žmogaus.   ATSAKYTI
.... 2016-07-23 10:34:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-19
Daug metu atestatu iteikimo sventeje dalyvauja sveciai is savivaldybes ir tikrai ne tik dabar kai arteja rinkimai!!!Pirma kart girdziu tokia pravarde "antradienis",nors daug metu esu druskininkiete!Cia kas ja tokia sugalvojo ?Kad Urmanavicius iteikinejo,tai nenuostabu,juk jis mieste kuruoja visas svietimo istaigas.Gaila,kad brandos atestatas vaikinui nesuteikia brandos,nes toks elgesys,tik parodo jo mazvaikiskuma ir nebranda.Jau jeigu jam tokia negarbe buvo,tai galejo visai nelipti i scena ir nesitersti,butu veliau atsiemes.Gerai,kad valdzios zmogus kitokio mastymo nei Adomelis,juk ir jis galejo atsisakyti iteikti atestata,kazi kas tada butu uzpultas ir aprasytas.Patys nezino kaip issidirbineti ir prie ko prisikabinti.Slykstu skaityti tokius pranesimus ir tikrai nematau jokio cia "zygdarbio" ir kaip mamai ar tevui man butu geda uz toki vaiko nemandagu poelgi!Nematau kuo cia didziuotis,rankos butu vicemeras neatkandes.Baisu pagalvoti kokie mazvaikiai nori valdyti Lietuva!   ATSAKYTI
Tarša 2016-07-23 10:47:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Būtent dėl tokio mąstymo ir bėga žmonės iš Lietuvos, ypač jauni, darbingo amžiaus. Toks sovietmečio dvelksmas, tokia tarša. Taip nutinka, kai valdžia ne tarnauja, o valdžiai vergaujama. Baudžiauninko sindromas.   
olia 2016-07-23 03:13:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Teisingai pasakė vaikinas. O jūs minkstaklyniai komentatoriai toliau spauskit rankas ir kriskite po kojom tokiems..arba emigruokit, ten jūsų laukia daržovių fabrikai ir galesit visiem kojas buciuot .   ATSAKYTI
Eeeeee 2016-07-23 00:20:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-30
Kvailesnio vaiko neesu matęs. Rodyti tokią nepagarbą Druskininkuose galvojau gali tik ponas Vilius, bet pasirodo ir sūnus toks pat neišmanelis ir neišauklėtas... Obuolys nuo obels....   ATSAKYTI
Mig 2016-07-23 00:29:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Krancevičiūtė? Dar viena propagandistinė žurva?  
Irena 2016-07-23 04:42:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai tamstytė, matyt, daug matęs padlaižių iš sovietinių laikų ir tai jau jums įaugę į smegenis. , už tai kas nelaižo padų, ar nebučiuoja rankos valdžios žmogui yra kvailys ( aišku, ne proto , o prisitaikymo atžvilgiu ) arba glušius. Štai kokie "proto bokštai" valdo mūsų vargšę valstybę ir šita dvasia - neturėk savo nuomonės, o mokėk prisitaikyti ir pataikauti - auklėja ir jaunąją kartą.
.  
Evakdas 2016-07-23 10:08:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tik totalus subinlaižys gali rašyti tokius komentarus kaip tu  
Safce 2016-07-22 23:12:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Nu tik ne jam eit savanoriu :D :D   ATSAKYTI
kuo daugiau tokių 2016-07-22 23:17:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kuo daugiau tokių savanorių, joks priešas nebus baisus.   
Teisingai 2016-07-22 23:06:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Šaunuolis, Adomai, tokie kolūkinio baroko veikėjai neverti jokios pagarbos.    ATSAKYTI
Vidas 2016-07-22 19:33:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-33
Nesu nei socialdemokratas, nei konservatorius, bet nelabai suprantu nuo kada tapo svarbi nesubrendusio jaunikaičio nuomonė apie žmogų, kuris jam į senelius tiktų, o dar išreikšta lyg ir rimtame portale. Kas apmokėjo šią rašliavą ???   ATSAKYTI
2016-07-23 08:23:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Delfi konservatorių ruporas.  
Vija 2016-07-23 10:16:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Va tame ir esmė-kad kazkas parode kad turi nuomone.jaunas žmogus.  
Jau even 2016-07-23 17:37:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nuo kAda sitas portal as yra rimtas?   
bobutė 2016-07-22 19:03:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-30
iš nuotraukos matosi,kad jaunuolis bus tėvams didelis galvos skausmas.   ATSAKYTI
Lietuvos Žmogus 2016-07-22 21:50:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
-tu esi tevams galvos skausmas,- o jaunuolis šaunuolis!!! tai nyk iš cia aš nekenciu politikų tegul dvesia padugnės   
gabrielius 2016-07-22 18:35:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-36
Vaikinukas dar vaikas, o jau trenktas kaip tevelis. Kur buvo visa sita koncervu sutve kai Druskininkai buvo ju rankomis subankrotinti. O dabar kai kurortas klesti nori vel sugriauti?    ATSAKYTI
Jaunuolis teisus 2016-07-22 18:28:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Nenekenčiu ir as tu politiku , ir palaikau jaunuolį. valdzezmogai neverti kad jiems ranka spausčiau.    ATSAKYTI
Petras 2016-07-22 19:35:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Berniuk, išmok be klaidų rašyti, tada reikškis. Kiek klasių baigei ?  
Abu 2016-07-22 18:05:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Tokie paties "kelmo spirti".
Pažiūrėkite.
Atidžiai pažirėkite.   ATSAKYTI
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Įspėja dėl „FaceApp“
DABAR RODOMA
Įspėja dėl „FaceApp“
DABAR RODOMA
Romainiuose nudurtas jaunas vyras
DABAR RODOMA
Įtariamoji nužudymu suimta trims mėnesiams
DABAR RODOMA
Moteris pas gydytojus papuls tik 2021 m.
DABAR RODOMA
Liūtis skandino Tauragę
DABAR RODOMA
Vilniuje rastas apdegęs lavonas
DABAR RODOMA
Pasikeitus prezidentui bus pokyčių ir Vyriausybėje
DABAR RODOMA
Paštininkai vis dažniau lieka apkandžioti
DABAR RODOMA
Vilniuje nugriovė kryžių
DABAR RODOMA
Klaipėdos zoologijos sode susirūpinimas kankinamais gyvūnais
REKLAMA
Reidas (nuotr. Policijos departamento)
Rytoj, liepos 22 d., prasideda policijos reidų maratonas. Pareigūnai skelbia, kokias priemones naudos eismo kontrolei. Siekdami gerinti eismo saugumą ir mažinti avaringumą ...
Lietus (nuotr. Fotodiena.lt)
Karštą orą iš Lietuvos ciklonas veja energingai – artimiausiu laiku kai kuriuose rajonuose gali susiformuoti aukšti kamuoliniai debesys, kurie nepagailės trumpalaikio, bet ...
Pirmasis gražuolių konkursas sovietmečiu (nuotr. „YouTube“)
Garsioji frazė, kad sekso sovietmečiu nebuvo, daug metų persekiojo tuomet gimusius ir jaunystę išgyvenusius žmones. Sekso anuomet, žinoma, būta, bet koks jis buvo – vis dar ...
Romas Adomavičius (nuotr. Fotodiena.lt)
Prieš septynerius metus 40 tūkst. litų kyšį priėmęs tuometinis Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius pateikė skundą Europos Žmogaus Teisių Teismui, kad Lietuvos teisėsauga jį ...
Ukrainoje vyksta parlamento rinkimai (nuotr. SCANPIX)
Pirmalaikiuose Ukrainos parlamento rinkimuose sekmadienį Lietuvoje ketina balsuoti šiek tiek daugiau nei 3 tūkst. ukrainiečių. Kaip BNS informavo Lietuvoje dirbantis rinkimų ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų