37
Lietuva – Venesuela (nuotr. Fotodiena.lt)

Lietuviai neturėjo vargo ir su Venesuela

Baimė dėl R. Seibučio

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę. Šįkart Vilniuje net 88:53 nugalėta Venesuelos rinktinė, kuri, kaip ir Lietuva, jau yra užsitikrinusi vietą Rio de Žaneiro Olimpinėse žaidynėse.

37

Lietuviai į priekį šovė jau rungtynių pradžioje ir po pirmojo kėlinio pirmavo 28:14, vėliau persvara buvo dar padidinta, o varžovams prisivyti šansų suteikta nebuvo.

Trečiojo kėlinio pradžioje Siemens arenoje susirinkę žiūrovai užgniaužė kvapą. Po susidūrimo su varžovu ant parketo atsidūrė Renaldas Seibutis, jam prireikė keitimo, o į aikštę gynėjas nebesugrįžo.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 15 taškų pelnęs Adas Juškevičius (5/5 tritaškiai), 14 pridėjo Jonas Valančiūnas, 13 – Marus Grigonis. 10 taškų pelnė ir 6 kamuolius atkovojo Antanas Kavaliauskas.

Varžovų komandoje rezultatyviausias su 12 taškų buvo J. Coxas, po 7 pridėjo M. Ruizas ir D. Lewisas-Padronas.