Lenkijoje vykstančių 27-ųjų daugiadienių „Solidarumo“ dviračių lenktynių (2.2 kategorija) ir ketvirtąjį etapą penktadienį Lietuvos komandos „Staki - Baltik vairas“ narys Darijus Džervus baigė ketvirtas. 25 metų dviratininkas į pirmąjį dešimtuką šį sezoną pateko jau 13-tą kartą.

Nugalėjo ispanas Ivanas Garcia Cortina („Klein Constantia“). Jis 169,4 km numynė per 4 val. 3 min. 14 sek. ir finišo spurtu aplenkė prizininkais tapusius belgą Enzo Woutersą („Lotto–Soudal“) bei lenką Adrianą Banaszeką („Verva ActiveJet“).

Martynas Maniušis ketvirtajame etape finišavo 27-as, o Paulius Šiškevičius - 28-as. Kitis trys „Staki - Baltik vairo“ dviratininkai - Mykolas Rčiūnas, Justas Beniušis ir Evaldas Maculevičius į 50-uką nepateko.

Lenktynių lyderiu išliko lenkas Pawelas Franczakas („Verva ActiveJet“). D. Džervus (+17 sek.) bendrojoje įskaitoje užima 17-ą, o M. Maniušis (+17 sek.) - 23-ą vietas.

Iš 128 startavusių dviratininkų klasifikuota 113.

Penkių etapų lenktynės baigsis šeštadienį.

1995 metais šias varžybas laimėjo Raimondas Rumšas, o 2001 metais - Remigijus Lupeikis.