Antrą pergalę Italijoje vykstančiose tarptautinėse 53-osiose „Trofeo Internazionale Sette Colli“ plaukimo varžybose iškovojo Rūta Meilutytė.

Olimpinė čempionė R. Meilutytė šeštadienį 50 m krūtine rungties finale sugaišo 30,29 sekundės ir 0,75 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią italę Arianną Castiglioni bei 0,80 sekundės – trečiojoje pozicijoje finišavusią švedę Jennie Johansson.

Penktadienį pajėgiausia Lietuvos plaukikė triumfavo 100 m krūtine rungtyje.

Vos 0,06 sekundės iki antrosios pergalės pritrūko Giedriui Titeniui. Išvakarėse taip pat laimėjęs 100 m krūtinė rungties finalą šeštadienį perpus trumpesniame nuotolyje sugaišo 27,34 sekundės ir finišavo antras.

Nugalėtoju tapo Cameronas van der Borghas (27,28 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos, o trečias liko italas Nicolo Martinenghi (27,42 sek.).

Sekmadienį savo rungtyse plauks Tadas Duškinas (50 m peteliške), Giedrius Titenis (200 m krūtine) ir Mindaugas Sadauskas (100 m laisvu stiliumi).