Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate dviviečių baidarių 1000 m nuotolio pagrindiniame finale irklavę Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė šeštą vietą.

Lietuvos duetas nuotolį įveikė per 3 minutes 16,54 sekundės ir nuo bronzą iškovojusių planetos pirmenybių bronzos medalininkų serbų Marko Tomicevičiaus ir Milenko Zoričiaus atsiliko 2,708 sekundės.

Ketvirtą kartą iš eilės Senojo žemyno čempionais tapo vokiečiai Max'as Hoffas ir Marcusas Grossas (3:12,732), 0,276 sekundės aplenkę antroje vietoje likusius vengrus Tiborą Hufnagelį ir Bencę Dombvarį.

8. Rene Poulsen ir Nils Boe (Danija) 3:17,956

9. Nicola Ripamonti ir Giulio Dressino (Italija) 3:18,092 Vienviete baidare B finale plaukęs Mindaugas Maldonis bendroje įskaitoje liko šešioliktas.

Šeštadienį po pietų 200 m nuotolio atrankoje startuos keturios Lietuvos baidarininkų ir kanojininkų įgulos.