Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate vienviete baidare plaukęs Mindaugas Maldonis liko šešioliktas.

Šeštadienį B finale 1000 m nuotolį lietuvis įveikė per 3 minutes 38,936 sekundės ir, aplenkęs du varžovus, užėmė septintą vietą, o bendroje įskaitoje liko šešioliktas.

B finalą laimėjo prancūzas Cyrille'as Carre'as (3:33,072), aplenkęs prizininkais tapusius turką Gaborą Boziką (3:33,752) bei suomį Dietrichą Miiką (3:35,180).

Šeštadienį pagrindiniame dviviečių baidarių 1000 m nuotolio finale irkluos Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas, o 200 m nuotolio atrankoje startuos dar keturios Lietuvos baidarininkų ir kanojininkų įgulos.