Rūta Meilutytė laimėjo Italijoje vykstančių tarptautinių 53-ųjų „Trofeo Internazionale Sette Colli“ plaukimo varžybų 100 m krūtine rungties finalą.

Olimpinė čempionė finale nuotolį įveikė per 1 minutę 6,15 sekundės ir sekunde aplenkė antroje vietoje likusią italę Arianną Castiglioni bei 1,20 sekundės – trečią vietą užėmusią italę Kanako Watanabę.

Šeštadienį pajėgiausia Lietuvos plaukikė varžysis perpus trumpesnėje distancijoje.

Italijoje vykstančiose tarptautinėse 53-ųjų „Trofeo Internazionale Sette Colli“ plaukimo varžybose 100 m krūtine rungties finalą laimėjo ir Giedrius Titenis.

Lietuvos plaukikas penktadienį finale sugaišo 59,63 sekundės ir, vienintelis nuotolį įveikęs greičiau nei per minutę, 0,09 sekundės pagerino pačiam priklausiusį šių varžybų rekordą.

1,14 sekundės lietuviui pralaimėjęs italas Lorenzo Antonellis liko antras, o trečią vietą pasidalijo vokietis Christianas Vom Lehnas ir italas Nicolo Martinengis. Jie nuo nugalėtojo atsiliko 1,24 sekundės.

Plaukimo varžybose Tadas Duškinas liko devintas 100 m peteliške rungtyje.

B finalą (dėl 9-16 vietų) penktadienio vakarą laimėjęs Tadas Duškinas nuotolį nuplaukė per 52,98 sekundės ir 0,22 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį italą Francesco Giordano bei 0,41 sekundės – trečiąją poziciją užėmusį austrą Saschą Subarsky.

Jei T. Duškinas būtų startavęs A finale su šiuo laiku jis būtų užėmęs penktą vietą.

Vyrų 50 m laisvu stiliumi rungties B finale startavęs Mindaugas Sadauskas sugaišo 22,80 sekundės ir finišavo ketvirtas, o bendroje įskaitoje užėmė dvyliktą vietą.

Lietuvė B finale aplenkė George'as Bovellas (22,33 sek.) iš Trinidado ir Tobago, puertorikietis Luisas Floresas (22,41 sek.) bei argentinietis Guido Buscaglia (22,56 sek.).