Antrąja Pietų, Centrinės ir Šiaurės Amerikos futbolo čempionato („Copa America Centenario“) finalo dalyve tapo praėjusių metų Pietų Amerikos čempionatą laimėjusi Čilės rinktinė.

Tai paaiškėjo po antrųjų pusfinalio rinktinių Čikagoje, kuriose Čilės futbolininkai 2:0 (2:0) nugalėjo Kolumbijos vienuolikę.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Charlesas Aranguizas (7 min.) ir Jose Pedro Fuenzalida (11 min.).

Nuo 56 minutės Kolumbijos komanda žaidė be pašalinto iš aikštės Carloso Sanchezo.

Sekmadienį Ist Raderforde šešiolikos komandų „Copa America Centenario“ turnyro lemiamoje dvikovoje Čilės rinktinė susitiks su keturiolika kartų Pietų Amerikos pirmenybes laimėjusiais Argentinos futbolininkais, kurie antradienį pusfinalyje 4:0 (2:0) sutriuškino turnyro šeimininkę JAV vienuolikę.

Šeštadienį mače dėl bronzos medalių kovos JAV ir Kolumbijos komandos.

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas – 6 įvarčiai – Eduardo Vargas (Čilė).