40
Vengrija – Portugalija (nuotr. SCANPIX)

Portugalijos lygiųjų serija tęsiasi. Šį kartą net 6 įvarčių trileryje lygiosiomis 3:3 sužaidė su Vengrija, kurie grupėje išsaugojo pirmąją vietą. Pagaliau sužibėjo Cristiano Ronaldo, pelnęs 2 įvarčius ir atlikęs rezultatyvų perdavimą.

40

Rungtynių eiga

0` Startinės komandų sudėtys

Vengrija: Gabor Kiraly, Adam Lang, Mihaly Korhut, Akos Elek, Balazs Dzsudzsak, Adam Szalai, Zoltan Gera, Gergo Lovrencsics, Adam Pinter, Richard Guzmics, Roland Juhasz.

Portugalija: Rui Patricio, Pepe, Ricardo Carvalho, Cristiano Ronaldo, Joao Moutinho, Joao Mario, Vieirinha, William Carvalho, Andre Gomes, Nani, Eliseu.

15` Sužaista jau penkiolika minučių, tačiau komandos nieko pavojingo nesukūrė. Portugalai bando bėgti greitai, tačiau juos be jokių ceremonijų pražangomis stabdo vengrų gynėjai.

19` Iš toli įvartį muša ir portugalams į paširdžius duria Zoltanas Gera! 1:0 Vengrija priekyje!

40` Įvartį muša portugalai, tačiau teisėjas kelia vėliavėlę ir fiksuoja nuošalę.

42` Rezultatą lygina portugalai! Nani pelno įvartį į artimąjį kampą!

45` Baigėsi pirmasis kėlinys

47` Vengrai antrąjį kėlinį pradeda įvarčiu! Baudos smūgis, rikošetas ir rezultatas jau 2:1! Pasižymėjo Balazsas Dzsudzsakas!

50` Cristiano Ronaldo gražiu ir technišku smūgiu pelno išlyginamąjį įvartį! 2:2!

55` Dar vienas vengrų įvartis! Vėl rikošetas, vėl Balazsas Dzsudzsakas! 3:2 Vengrija priekyje!

Štai taip į varžovų įvartį reagavo C. Ronaldo.

62` C. Ronaldo muša antrąjį savo įvartį ir lygina rezultatą! 3:3!

64` Vengrai šauna į virpstą!

Prieš rungtynes

Portugalijos komandos treneris Fernando Santosas prieš rungtynes ramino sirgalius sakydamas, kad prieš austrus žaidė gerai, kūrė daug progų, trūko tik įvarčių. „Mes Austrus, kurie pasaulio reitinge yra dešimti, privertėme atrodyti kaip mažą komandėlę“, – kalbėjo F. Santosas.

Apie čempionato prognozes kalbėdamas strategas neslėpė pasitikėjimo komanda: „Į Portugaliją aš grįšiu liepos 11-ąją ir būsiu pasitiktas dideliu vakarėliu.“

Vengrų gynėjas Mihaly Korhutas sako, kad komanda žino, kaip svarbu sustabdyti Cristiano Ronaldo. „jis žaidė daugybėje turnyrų, todėl nėra abejonių, kad yra pavargęs. Ir galbūt tai daro jį truputį nervingą. Galima tai matyti, nes jis neišnaudoja gerų progų“, – kalbėjo vengras.

Portugalija dar nėra pralaimėjusi prieš Vengriją, o Cristiano Ronaldo žais savo 30-ąjį mačą finaliniuose didžiųjų čempionatų turnyruose. Tai bus šalies rekordas. Jis pasižymėjo 9 kartus per 29 rungtynes.