44
Šiaurės Airija – Vokietija (nuotr. SCANPIX)

Vokietija tiesiog dominavo visą mačą prieš Šiaurės Airiją, nors laimėjo vos 1:0. Ši pergalė užtikrino vokiečiams pirmąją vietą grupėje, o šiaurės airiai su trimis taškais tikėsis tapti viena iš keturių trečiąsias vietas užėmusių komandų, kurios žengs į atkrintamąsias.

44

Rungtynių eiga

0` Startinės komandų sudėtys

Šiaurės Airija: Michael McGovern, Gareth McAuley, Johny Evans, Steven Davis, Conor Washington, Corry Evans, Stuart Dallas, Oliver Norwood, Aaron Hugdes, Jamie Ward, Craig Cathcart.

Vokietija: Manuel Neuer, Jonas Hector, Mats Hummels, Sami Khedira, Mesut Ozil, Thomas Muller, Jerome Boateng, Toni Kroos, Mario Gotze, Joshua Kimmich, Mario Gomez.

8` T. Mulleris išeina vienas prieš vartininką, tačiau jo pramušti vokiečiui nepavyksta.

10` Dar viena proga – šįkart neįmuša M. Ozilas.

12` Dar dvi puikios vokiečių progos, tačiau M. Gotzės smūgį atremia vartininkas, o J. Kimmichas smūgiuoja pro šalį.

27` T. Mulleris galva šauna į virpstą.

30` Rezultatyvus T. Mullerio perdavimas ir įvartį muša M. Gomezas! Vokietija priekyje 1:0!

34` T. Mulleris šauna į skersinį!

45` Kamuolys sužeidžia šoninį arbitrą, baigiasi pirmasis kėlinys.

53` Dvi puikias progas turi Vokietija, tačiau nuostabiai žaidžia Michaelas McGovernas.

82` Dar viena puiki M. Gomezo proga, tačiau nuostabiai žaidžia šiaurės airių vartininkas, neabejotinai geriausias komandos žaidėjas.

90` Rungtynės baigėsi, Vokietija užtikrintai nugalėjo 1:0.

Statistika – daugiau nei iškalbinga. Vokietija į vartus smūgiavo net 26 kartus (9 į vartų plotą), Šiaurės Airija – vos 2 (1 į vartų plotą). Kamuolį vokiečiai kontroliavo 71% rungtynių laiko, šiaurės airiai – vos 29%.