26
Ukraina – Šiaurės Airija (nuotr. SCANPIX)
26

Pergalių dar neiškovoję ukrainiečiai taškų neiškovojo ir rungtynėse prieš Šiaurės Airiją, kurie ukrainiečiams atseikėjo net 2 įvarčius be atsako ir iškovojo savo pirmuosius taškus Europos futbolo čempionate. Rungtynės antrajame kėlinyje buvo nutrauktos dėl iš dangaus pabirusių ledo gabalėlių.

Rungtynių eiga

0` Startinės sudėtys:

Ukraina: Andriy Pyatovas, Yevhenas Khacheridi, Taras Stepanenko, Andriy Yarmolenko, Viktoras Kovalenko, Yevhenas Konoplyanka, Yevenas Seleznyovas, Vyacheslavas Shevchukas, Serhiy Sydorchukas, Artemas Fedetskiy, Yaroslavas Rakitskiy.

Šiaurės Airija: Michaelas McGovernas, Garethas McAuley, Jonny Evansas, Stevenas Davisas, Conoras Washingtonas, Corry Evansas, Stuartas Dallasas, Oliveris Norwoodas, Aaronas Hugdesas, Jamie Wardas, Craigas Cathcartas.

24` Pirmasis šansas pasižymėti, tačiau patikimai žaidžia Šiaurės Airijos vartininkas.

34` Šiaurės airiai turi puikią progą, tačiau po kampinio galva smūgiuotas kamuolys skrieja visai šalia vartų.

45` Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių ir be labai gerų progų pasižymėti.

48` Y. Seleznyovas smūgiuoja galva, tačiau į vartus pataikyti nepavyksta.

49` Įvartis! Garethas McAuley po baudos smūgio muša įvartį ir išveda Šiaurės Airiją į priekį 1:0.

51` Progą iš karto po praleisto įvarčio turi Ukrainos rinktinė, tačiau šiaurės airių vartininkas gaudo kamuolį.

57` Negana to, kad visas rungtynes lyja stiprus lietus, rungtynės yra sustabdomos dėl iš dangaus pabirusių ledo gabaliukų.

71` Viktoras Kovalenko turi puikią progą pasižymėti, tačiau kamuolys švilpia pro pat vartų konstrukciją.

89` A. Yarmolenko smūgiuoja iš toli, tačiau į jį reaguoja vartininkas.

90+2` Niall McGinnas, aikštėje pasirodęs po keitimo, dvigubina skirtumą ir Šiaurės Airija triumfuoja 2:0! Netikėtas rezultatas.