Baltijos taurę Lietuva pradėjo ramiai įveikdamas Estiją 2:0. Seniai nebuvome matę tokios užtikrinai žaidžiančios ir varžovams šansų nesuteikiančios mūsų futbolo rinktinės. Tai buvo pirmoji Lietuvos pergalė po to, kai prie komandos vairo stojo Edgaras Jankauskas.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Nerijus Valskis. 30-ąją minutę jis vos palietė link vartų skriejantį kamuolį ir to pakako tam, kad nuginkluotų Marko Meeritsą. Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, 46-ąją minutę, F. Černychas rezultatą padvigubino preciziškai tiksliu smūgiu iš už baudos aikštelės. Prieš tai rezultatyvų perdavimą atlikęs F. Černychas neabejotinai buvo vienas pagrindinių Lietuvos persvaros kalvių. Nors abi komandos turėjo savų šansų, tačiau pavojingiau sužaisti nepavyko nei vieniems, nei kitiems.

Antrajame kėlinyje lietuviai puikiai tvarkėsi su Estais, ramiai laikė susidėtus pergalės pamatus. Tiek pirmajame, tiek antrajame kėliniuose teisėjai skyrė po vieną vandens pertraukėlę, nes Klaipėdoje buvo karšta, tad futbolininkams reikėjo pauzės, kad galėtų atsigerti vandens ir atsikvėpti. Nieko pavojingesnio komandos aikštėje nesukūrė ir per likusį laiką, o Lietuviai šventė puikią pergalę.

Prieš Latviją Lietuva žais antradienį Liepojoje.