„Crystal Palace” po 26-ių metų pertraukos turi šansą iškovoti Anglijos FA taurę, jų kelyje – „Manchester United“ klubas, kuriam šis finalas – jau devynioliktas.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, o įvarčių sąskaitą po juvelyrinio perdavimo, iš labai aštraus kampo 78-ąją minutę atidarė „Crystal Palace“ saugas Jasonas Puncheonas.

Tačiau Londono fanų triumfas tęsėsi neilgai. Gražų reidą 81-ąją minutę surengė Wayne`as Rooney, atliko perdavimą Juanui Matai, kuris nuginklavo „Crystal Palace“ vartininką Wayne`ą Hennessey. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1.

Pirmojo pratęsimo kėlinio pabaigoje už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas „Manchester United“ gynėjas Chrisas Smallingas.

Jesse Lingardas, vis dėlto, 111-ąją minutę sudaužė „Crystal Palace“ viltis kitais metais žaisti „Europos lygos“ turnyre, kai tiksliu smūgiu techniškai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Manchester United“ klubą į priekį 2:1.

Taip rungtynės ir baigėsi. Ši taurė – jau 12-oji „raudonųjų velnių“ istorijoje.