40
Lietuvos rytas - Neptūnas (nuotr. Fotodiena.lt)

Po minimalia pergalė 73:74 pasibaigusių ir serijos neužbaigusių rungtynių Klaipėdoje „Lietuvos ryto“ treneris Tomas Pačėsas atrodė geros nuotaikos ir šmaikščiai atsakinėjo į žurnalistų klausimus.

40

„Ne tik „Neptūnas“ gali laimėti du kartus iš eilės“, – taip rungtynes komentavo sostinės klubo treneris.

Apie neįtikėtinai sužaidusį „Neptūno“ legionierių Trevisą Baderį, kuris pataikė net 7 tritaškius iš 9, vilniečių strategas sakė: „Mes žinojom, kad vieną dieną jis pradės švaistyti šitas nesąmones“. Dėl gynybos prieš amerikietį priekaištus T. Pačėsas reiškė Denysui Lukashovui.

„Buvom beveik „užlaužę“ varžovus, bet iššovė X-faktorius T. Baderis. Jis sužaidė puikias rungtynes, kurių nesitikėjome“, – taip apie fenomenalų „Neptūno“ legionieriaus pasirodymą kalbėjo „Lietuvos ryto“ žaidėjas Adas Juškevičius.

Paklaustas, kas vyko minutės pertraukėlės metu po to, kai klaipėdiečiai atsigavo po „Lietuvos ryto“ smūgių, A. Juškevičius sakė, kad pykčių buvo: „Įtampa daro savo, galbūt jos šiek tiek neatlaikėm. Gal pradėjom ieškot kaltų tarpusavyje. To daryti negalima“.

Tomas Pačėsas tą patį epizodą apibūdino kiek kitu būdu. „Apsimušėm, nusiraminom“, – kalbėjo vilniečių strategas.

Taip pat treneris džiaugėsi, kad pagaliau „Lietuvos rytas“ naudojosi varžovų klaidomis, nes anksčiau buvo atvirkščiai, o pergalė yra puiki dovana šiandien gimtadienį šventusiam, tačiau dar pirmajame kėlinyje tris pražangas susirinkusiam Mariui Runkauskui.

Paskutinės serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį 17 valandą Vilniuje. Jas tiesiogiai stebėkite per TV6 ir tv3.lt