Anglijos „Premier“ lygos rungtynės Londone buvo atidėtos net 45 minutėms po to, kai „Manchester United“ komandos autobusą prie stadiono užpuolė „West Ham“ sirgaliai. „Raudonieji velniai“ buvo užspęsti fanų ir patyrė baimės akimirkų, tačiau tuo Louisas Van Gaalas nelinkęs prisidengti teisindamasis dėl savo auklėtinių pralaimėjimo.

Antradienį Londone vykusiose rungtynėse „Manchester United“ pralaimėjo rungtynes 2:3. Prieš tai dvikovos pradžią teko atidėti, nes svečių autobusą „West Ham“ sirgaliai pasitiko ne itin draugiškai – laistė alumi, metė butelius ir išdaužė stiklus. Nepagailėjo ir dūminių užtaisų.

Dėl šio pralaimėjimo penktoje vietoje esantis „Manchester United“ beveik prarado šansus žaisti kitą sezoną Čempionų lygoje. Išsigelbėti jie gali, jei paskutinėse rungtynėse įveiks „Bournemouth“, o „Manchester City“ pralaimės „Swansea City“.

„Gyvename šiam pasaulyje. Tai žinome. Ne pirmą kartą taip nutinka. Aš turiu didelę patirtį, tačiau keli žaidėjau jos neturi ir tai, kas nutiko, galėjo juos paveikti, - kalbėjo L. van Gaalas. – Tačiau nenoriu to naudoti kaip pasiteisinimą. Rungtynės buvo mūsų nauda, kol varžovai neįmušė išlyginamojo ir pergalingo įvarčių.“

Tai buvo paskutinės „West Ham United“ rungtynės „Upton Park“ stadione – kitą sezoną komanda žais Olimpiniame stadione. Pergalingą įvartį rungtynėse pelnė Winstonas Reidas.