11
Heat - Raptors (nuotr. SCANPIX)

Ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Toronto „Raptors“ klubas, kuriam negali padėti čiurnos traumą besigydantis Jonas Valančiūnas, pirmadienį svečiuose 19,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 87:94 (21:25, 14:19, 27:16, 21:23, 4:11) nusileido Majamio „Heat“ krepšininkams, kurie išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2. Tai buvo jau trečioji šios serijos dvikova, kurioje prireikė pratęsimo.

11

Pirmosiose serijos rungtynėse „Raptors“ komanda namuose nusileido varžovams po pratęsimo 96:102, antrajame mače įveikė Majamio ekipą po pratęsimo 96:92, o serijai persikėlus į Majamį pavyko 95:91 laimėti ir trečią susitikimą.

Dvigubu dubliu pirmadienio rungtynėse svečių gretose pasižymėjo J. Valančiūną pakeitęs Bismackas Biyombo – 13 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Po 14 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Terrence'as Rossas ir Jamesas Johnsonas, 13 – Demarre'as Carrollas, 10 – Kyle'as Lowry'is, 9 – DeMaras DeRozanas.

Nugalėtojams Dwyane'as Wade'as pelnė 30 taškų, Joe Johnsonas ir Goranas Dragičius – po 15, Loulas Dengas ir Justise'as Winslow – po 9.

Penktąsias Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes komandos trečiadienį jau žais Toronte.