Rusijoje tęsiasi šešiolikos komandų planetos ledo ritulio pirmenybės.

Antrą pergalę pirmadienį iškovojo ir aštuonių ekipų A grupės lydere tapo šeimininkė planetos vicečempionė Rusijos rinktinė, po atkaklios kovos 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) įveikusi trečiąją nesėkmę patyrusią ir grupės autsaidere tausią Latvijos (2 tšk.) komandą.

Po šios pergalės Rusijos ledo ritulininkai turi 6 taškus ir tašku lenkia Švedijos bei Čekijos rinktines.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Latvija 3 0 0 2 1 4:10 2

Trečiąją pergalę iš eilės pirmenybėse iškovojo ir vienvalde B grupės lydere tapo čempionės titulą ginanti Kanados rinktinė, net 8:0 (1:0, 4:0, 3:0) sutriuškinusi grupės autsaidere tapusią Baltarusijos (0 tšk.) ekipą.

Po šios pergalės kanadiečiai surinko 9 taškus ir 3 taškais lenkia pergalingai žaidžiančius Suomijos bei Slovakijos ledo ritulininkus.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Baltarusija 3 0 0 0 3 5:20 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.