Sekmadienį „Premier“ lygoje buvo sužaistos dar tris 37-ojo turo rungtynės. „Etihad“ stadione dėl trečios vietos turnyrinėje lentelėje susikovė Manchesterio „City“ ir Londono „Arsenal klubai.

Dėl trečios vietos kovojusios ekipos išsiskyrė taikiai, 2:2 (1:1). Pirmąjį įvartį jau 8-ąją minutę pelnė šeimininkų puolėjas Sergio Aguero. Argentinietis po Fernandinho perdavimo patogiai sau „pasistatė“ kamuolį ir nepaliko vilčių „Arsenal“ vartus ginančiam Petrui Čechui. Rezultatą „kanonieriai“ netrukus išlygino. 10-ąją minutę po kampinio tiksliai galva sužaidė „Arsenal“ puolėjas Olivieris Giroud.

Antrąjį kėlinį ir vėl sėkmingiau pradėjo „miestiečiai“. Kevinas de Bruyne po savo reido kamuolį pasiuntė į apatinį vartų kampą ir antrą kartą išvedė šeimininkus į priekį. Visgi, 68-ąją minutę greitos „Arsenal“ atakos metu smaigalyje atsidūrė Alexis Sanchezas ir čilietis šaltakraujiškai lygino rezultatą rungtynėse. 88-ąją minutę „miestiečiai“ galėjo išplėšti pergalę, tačiau Wilfriedo Bony paleistas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Po lygiųjų „Arsenal“ su 68 taškais išsaugojo trečią poziciją ir beveik užsitikrino vietą kitų metų Čempionų lygoje. „Man City“ reikalai tapo kur kas prastesni. „Miestiečiai“ yra surinkę 65 taškus ir 2 taškais lenkia kitą Manchesterio ekipa, „United“, tačiau „raudonieji“ velniai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau ir jei „United“ laimės abi rungtynes užims ketvirtą vietą kuri garantuotu vietą Čempionų lygoje.