Sarasotoje (JAV) vykstančiame 2016 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų finale tryliktą vietą tarp 36 dalyvių vyrų varžybose su 1450 taškų užėmė Justinas Kinderis.

Po pagrindinio fechtavimosi etapo Lietuvos sportininkas su 18 pergalių ir 35 galimų buvo devynioliktas (208 tšk.), plaukime tenkinosi 29-a pozicija (2 min. 08,17 sek.; 316 tšk.) ir tašką pelnė papildomose fechtavimo varžybose.

Jojime J. Kinderio rezultatas buvo devynioliktas (286 tšk.), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo (11:01,20; 639 tšk.) rungtyje jis finišavo penktas.

Pasaulio taurės varžybų nugalėtoju tapo britas Jamesas Cooke'as (1480 tšk.), sidabras atiteko vokiečiui Patrickui Dogue'ui (1476 tšk.), o bronza tenkinosi Prancūzijos sportininkas Valentinas Predesas (1473 taškai).