Kas kitas jei ne pats gali padovanoti sau geriausią dovaną. 24 metų gimtadienį švenčiantis Jonas Valančiūnas užsitikrino, kad jo dienos netemdytų jokie nemalonumai - po jo sėkmingo žaidimo „Raptors“ namie po per pratęsimo 96:92 (29:19, 19:22, 15:24, 23:21, 10:6) palaužė "Miami Heat" ekipą ir išlygino Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą 1:1.

Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjo Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas, pelnęs 15 taškų ir po krepšiais atkovojęs 12 (6 – puolime) kamuolių. Beje, net 11 taškų į varžovų krepšį įmetė ir 7 kamuolius jis atkovojo lemiamais momentais – per ketvirtą kėlinuką ir pratęsimą.

Per 38 žaidimo minutes (37:57) J. Valančiūnas pataikė 7 dvitaškius iš 9 bei realizavo1 baudos metimą iš 2, taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

21 tašką nugalėtojams pelnė DeMarre'as Carrollas, 20 – DeMaras DeRozanas, 18 – Kyle'as Lowry's, 10 – Terrence'as Rossas.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Goranas Dragičius (24 tšk.), kuris likus iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos 10,5 sekundės tolimu metimu išplėšė pratęsimą, Joe Johnsonas, Dwyane'as Wade'as (po 17 tšk.), Hassanas Whitesode'as (13 tšk.) ir Loulas Dengas (12 taškų).

Dabar serija keliasi į Majamį, kur trečiosios bei ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį ir pirmadienį.