Pietų Korėjoje pasibaigusio ATP „Challenger Tour“ serijos „Gwangju Open“ tarptautinio vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 50 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo Lietuvos rinktinės lyderis Ričardas Berankis.

Turnyro favoritu laikytas 25-erių lietuvis, kuris pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge užima 80-ą vietą, sekmadienį finale per 1 valandą ir 21 minutę 6:3, 6:2 nugalėjo šeštą pagal reitingą 29-erių slovėną Gregą Žemlją (ATP-189),

Tai buvo dešimtasis lietuvio „Challenger Tour“ serijos turnyrų finalas ir penktoji po beveik pusantrų metų pergalė. Paskutinį kartą R. Berankis šios serijos turnyrą laimėjo 2014 metų lapkričio 23 dieną Italijoje.

Kartu su pagrindiniu prizu gavęs ir 90 ATP reitingo taškų bei 7200 dolerių čekį R. Berankis dabar pakilo į aukščiausią karjeroje 62-ą vietą ATP reitinge ir turi daugiausiai karjeroje – 776 taškus.