Norvegijoje besibaigiančiame Europos sunkiosios atletikos čempionate šeštadienį du svorio kategorijos iki 105 kg turnyre dalyvavę Lietuvos atstovai liko antrajame dešimtuke – Sergejus Lichovojus užėmė keturioliktą vietą, o Arnas Šidiškis tenkinosi penkioliktąja pozicija tarp 31 dalyvio.

S. Lichovojus rovimo veiksmu iškėlė 160 kg (15 vieta), išstūmė 197 kg (13 vieta) ir dvikovėje surinko 357 kg.

A. Šidiškio rezultatai – 160 kg (14 vieta), 190 kg (17 vieta) ir 350 kg.

Čempionu šioje svorio kategorijoje tapo latvis Arturas Plesniekas (403 kg – 177+226), antras, tik dėl to, kad svėrė 670 gramų daugiau, liko čempiono titulą praradęs lenkas Arkadiuszas Michalskis (403 kg – 177+226), o bronza tenkinosi armėnas Simonas Martirosianas (402 kg – 182+220).

Geriausiai šiose pirmenybėse iš lietuvių sekėsi Žygimantui Stanuliui, kuris iškovojo sidabro medalį svorio kategorijos iki 94 kg turnyre.