Kinijos GP šeštadienį įvyko trečioji „Formulės 1“ lenktynių kvalifikaciją. Užtikrintai „Pole“ pozicija iškovojo čempionato lyderis Nico Rosbergas.

„Mercedes“ bolidą vairuojantis vokietis trasos ratą įveikė per 1:35.402 sek. N.Rosbergui šiemet tai buvo pirmoji „Pole“ pozicija. Antras kvalifikavosi „Red Bull“ pilotas Danielis Riciardo. Antrąją eilę starto metu užims „Ferrari“ pilotai Kimi Raikkonenas ir Sebastianas Vettelis.

Pirmų dviejų kvalifikacijų nugalėtojas ir čempiono titulą ginantis Luisas Hamiltonas. Britas kvalifikacijos pradžioje išvažiavo į trasą, tačiau apsukus ratą čempiono bolidas sugedo ir britas sekmadienio lenktynėse startuos iš rikiuotės galo.

Kinijoje kvalifikaciją teko sustabdyti du kartus. Pirmos kvalifikacijos dalies pradžioje savo bolido nesuvaldė ir į barjerus trenkėsi „Manor“ bolido vairuotojas Pascalis Wehrleinas. Antroje dalyje daugeliui lenktynininkų planus sumaišė „Force India“ bolido ratas. Nico Hulkenbergas trasoje pametė ratą ir kvalifikacija buvo sustabdyta antrą kartą. Tiesa, šis incidentas „Force India“ pilotui nesutrukdė užimti 10-osios pozicijos.

Sekmadienį Kinijos GP lenktynės prasidės 9.00 val. Lietuvos laiku.