Po dviejų pergalių iš eilės pralaimėjimą Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „F6 Futures“ turnyro vienetų varžybose Italijoje patyrė bei į pusfinalį nepateko 24-erių metų Laurynas Grigelis.

362-ą vietą pajėgiausių pasaulio tenisininkų reitinge užimantis ir trečias pagal skirstymą vienetų varžybose lietuvis ketvirtadienį ketvirtfinalyje po 2 valandas ir 55 minutes trukusios kovos trijuose setuose – 6:2, 3:6 (6:7 (0:7) – turėjo pripažinti aštuntosios raketės septyniolikmečio graiko Stefanoso Tsitsipo (ATP–532) pranašumą, tenkinosi 2 ATP reitingo taškais ir 292 JAV dolerių čekiu.

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje lietuvis po dviejų valandų kovos 6:1, 4:6, 6:2 įveikė 22-jų metų vokietį Demianą Raabą (ATP-819), o aštuntfinalyje per 1 valandą ir 45 minutes 6:4, 1:6, 6:1 – nugalėjo metais jaunesnį italą Alberto Cammaratą (ATP–1019).

6 ATP klasifikacijos taškus užsitikrinusios Graikijos tenisininko varžovu pusfinalyje bus čekas Michalas Schmidas, ketvirtfinalyje per 1 valandą bei 11 minučių iš tolesnės kovos eliminavęs penktąjį pagal reitingą olandą Timą Van Rijthoveną 6:4, 6:1.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Italijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.