Pirmas už trasos ribų atsidūrė legendinis Valentino Rossi. 6 kartus „Moto GP“ pasaulio čempionas nesuvaldė „Yamaha“ motociklo ir pirmą kartą per dvejus metus nebaigė lenktynių.

Vos po kelių ratų į avariją pateko ir Dani Pedrosa. Tačiau ispanas nukentėjo ne tik pats. Nesuvaldęs motociklo jis rėžėsi į 3 vietoje tuo metu važiavusį italą Andrea Dovizioso ir abu sportininkai atsidūrė už trasos ribų.

Ir tai dar buvo ne viskas. Vytis posūkyje paslydusius motociklus turėjo britai Calas Crutchlow ir Bradley Smithas, tačiau jie tęsė lenktynes. Galiausiai nugalėjo ispanas Marcas Marquezas. Ostine jis laimėjo 4 metus iš eilės. 2 liko čempionas ispanas Jorge Lorenzo, 3 – pirmuosius taškus šiemet iškovojęs italas Andrea Iannone.

Kitos „Moto GP“ lenktynės po 2 savaičių vyks Ispanijoje. Tiesiogiai žiūrėkite per „Viasat Sport Baltic“.