10
„FC Barcelona“ – Madrido „Atletico“ (nuotr. SCANPIX)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos pirmos dvi ketvirtfinalio rungtynės. Katalonijoje į kovą stojo „Barcelona“ prieš Madrido „Atletico“, o Miunchene vietos „Bayern“ klubui iššūkį metė Lisabonos „Benfica“.

10

„FC Barcelona“ 2:1 Madrido „Atletico“

25' F. Torres [0:1]

63' L. Suarez [1:1]

74' L. Suarez [2:1]

35' F. Torres („Atletico“) - antra geltona kortelė

„FC Barcelona“ futbolininkai dar puikiai pamena 2013/14 metų Čempionų lygos ketvirtfinalyje patirta skaudų pralaimėjimą prieš Madrido „Atletico“ futbolininkus. Visgi po patirto pralaimėjimo „Barca“ dar nė karto nenusileido „matracams“ ir iš paskutinių septynių tarpusavio rungtynių laimėjo net šešis kartus.

Katalonai į aikštę žengė po savaitgalį nutrūkusios įspūdingos serijos. Šeštadienį „Barcelona“ 2:1 nusileido Madrido „Real“ futbolininkams bei patyrė pirmą pralaimėjimą per pastarąsias 40 rungtynių. Madrido „Atletico“ futbolininkai savaitgalį užtikrintai 5:1 nugalėjo „Real Betis“ ekipą.

Komandų sudėtys:

„FC Barcelona“: M.ter Stegen; J.Alba, J.Mascherano, G.Pique, D.Alves; A.Iniesta (83' A.Turan), S.Busquets (80' S.Roberto), I.Rakitic (63' Rafinha); Neymar, L.Suarez, L.Messi.

Madrido „Atletico“: J.Oblak; Filipe Luis, D.Godin, Hernandez Pi, Juanfran; S.Niguez (90' A.Correa), Gabi, Koke, A.Griezmann (76' T.Teye); F.Torres, Carrasco (53' A.Fernandez).

Rungtynių eiga:

Paskutiniu metu atrodo žaidžiama ne futbolo aikštėje, o imtynių ringe. Teisėjas per 85-ias minutes parodė 11 geltonų kortelių, 3 „Barcai“ ir 8 „Atletico“ futbolininkams, tiesa viena iš geltonų kortelių virto į raudoną.

2:1! L.Suarezas 74-ąją minutę pelno savo dublį. Po D.Alveso perdavimo puolėjas stipriu smūgiu su galva kamuolį nukreipią į vartų šoną, o J.Oblakas neturėjo jokių vilčių apsaugoti vartų.

Luisas Suarezas pelno išlyginamąjį įvartį. 63-ąją minutę urugvajietis pataisė nevykusį komandos draugo smūgį ir rezultatas tampa 1:1. Antrajame kėlinyje „Barca“ užgulus „Atletico“ baudos aikštelę.

„Barca“ pirmajame kėlinyje atrodė tarsi nesava, o F.Torresui palikus aikštę šeimininkų kiekybinis pranašumas nebuvo jaučiamas.

35-ąją minutę aikštėje aistros kyla kas minute. Fernando Torresas už pražangą užsidirbo antrą geltoną kortelę ir paliko komandos draugus žaisti dešimtyje.

Įvartis 25-ąją minutę! Lyg perkūnas iš giedro dangau iššovė „Atletico“ puolėjas Fernando Torresas. Po Koke perdavimo ispanas atliko tikslų smūgį, kamuolį paleidęs „Barcelonos“ vartų sargui tarp kojų.

Sužaidus kiek daugiau nei 15-iką minučių padėti kontroliuoja aikštės šeimininkai, tačiau labai pavojingų progų neturėjo nei viena, nei kita ekipa.

Miuncheno „Bayern“ 1:0 Lisabonos „Benfica“

2' A. Vidal [1:0]

Miuncheno „Bayern“ klubas įvardijamas ne tik kaip poros favoritas, bet ir kaip pagrindinių favoritų laimėti Čempionų lygą. Visgi vokiečiai paskutiniu metu nežaidžia įspūdingai, o jų varžovai – Lisabonos „Benfica“ iš paskutinių dvidešimties oficialių rungtynių laimėjo net devyniolika. Ekipos tarpusavyje susitiko pirmą kartą.

Miuncheno „Bayern“: M.Neuer; J.Bernat, D.Alaba, J.Kimmich (60' J.Martinez), P.Lahm; A.Vidal, F.Ribery, T.Alcantara, T.Muller (85' M.Gotze), D.Costa (70' K.Coman); R.Lewandowski.

Lisabonos „Benfica“: Ederson; Eliseu, Jardel, V.Nilsson-Lindelof, A.Almeida; N.Gaitan, R.Sanches, L.Fejsa, Pizzi (90+3' A.Samaris); K.Mitroglou (70' R.Jimenez), Jonas (83' E.Salvio).