Sekmadienį, Bahreine įvyko antrosios 2016 metų „Formulės-1“ lenktynės. „Sakhiro“ trasoje antrą pergalę šiame sezone iškovojo „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas.

Vokietis trasą įveikė per 1 val. 33 min. 34 sek. Antras finišavo „Ferrari“ pilotas K.Raikkonenas. Suomis nuo nugalėtojo atsiliko kiek daugiau nei 10 sek. Trečioje vietoje liko pasaulio čempionas Lewisas Hamiltonas. Britas startavo iš pirmosios pozicijos, tačiau starto metu „Mercedes“ pilotas prastai pajudėjo, o pirmajame posūkyje į čempioną trenkėsi „Williams“ bolidą vairuojantis V.Bottas.

Ketvirtas liko „Red Bull“ lenktynininkas D.Ricciardo. Ir toliau puikus rezultatus demonstruoja R.Grosjeanas vairuojantys „F-1“ naujokės „Haas“ bolidą. Prancūzas finišo liniją kirto penktas ir uždirbo 10 taškų. Šeštoje vietoje lenktynes baigė „Toro Rosso“ pilotas, 18-metis M.Verstappenas, kuris kartu su 7-oje vietoje finišavusiu D.Kvyatu paskutiniame lenktynių rate aplenkė 8-oje vietoje lenktynes baigusį F.Massą. Devintas liko kitas „Williams“ atstovas V.Bottas, o „Formulėje-1“ debiutavęs S.Vandoorne su „McLaren“ bolidu liko dešimtas ir iškovojo pirmąjį „McLaren“ tašką šį sezoną.

Keturis kart pasaulio čempionui Sebastianui Vetteliui lenktynės baigėsi net neprasidėjusios, apšilimo rato metu vokiečio formulės variklis sugedo ir „Ferrari“ pilotas buvo priverstas baigti lenktynes. Finišo taip pat nepasiekė J.Palmeris, J.Buttonas, E.Gutierrezas, C.Sainzas.