5
Šakių „Vytis“ - Jonava (nuotr. Organizatorių)

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalį pralaimėjimu pradėjo Šakių „Vyčio“ komanda, kuri namie 81:90 (15:20, 26:30, 21:20, 19:20) nusileido Jonavos „Petrochemai-Dexterai“.

5

Serijoje iki trijų pergalių šakiškiai dabar atsilieka 0:1.

Nuo susitikimo pradžios savo taisykles įvedinėti ėmė „Petrochema“, kuri per kelias minutes išsiveržė į priekį 13:4. Ernestas Serkevičius atrodė sėkmingai ir vedė šakiškius į priekį (12:15), tačiau labiau priartėti „Vytis“ neįstengė. Svečiams pradėjo puikiai kristi tolimi metimai, tad skirtumas tapo dviženklis (35:25), bet šakiškių komandinės pastangos ir Igno Vaitkaus individualus žaidimas kardinaliai nieko nepakeitė – 41:50.

Panašiai viskas klostėsi ir po didžiosios pertraukos: I.Vaitkaus metimai rezultatą sušvelnino bei grąžino intrigą į rungtynes – 54:58. Vis tik tuo „Vytis“ ilgai nesidžiaugė bei paskutiniame kėlinyje I.Vaitkaus pastangos buvo bevaisės. Pergalę iškovojo „Petrochema“.

„Vytis“: I.Vaitkus 25 (9 išpr. praž.), K.Brusokas 13 (6/6 dvit.), E.Serkevičius 10, P.Beliavičius 9, P.Abramavičius 7, A.Birgelis 5.

„Petrochema-Dextera“: T.Sebežiovas 16, H.Vorotnikovas ir J.Vazalis – po 14, L.Grabauskas 13 (7 atk. kam.), R.Verbickas 12.

Kitos tarpusavio rungtynės vyks balandžio 5 dieną Jonavoje.