Lietuvos dviratininkas Tomas Vaitkus, atstovaujantis Jungtinių Arabų Emyratų komandai „Al Nasr – Dubai“, tapo Alžyre vykstančių trijų dienų „Tour International de Constantine“ (2.2 kategorija) lenktynių lyderiu. 34 metų lietuvis bendrojoje įskaitoje į pirmą vietą pakilo iš trečios pozicijos.

Antrąjį etapą ketvirtadienį laimėjo T. Vaitkaus komandos draugas ispanas Jesus Rubio. Jis 158 km nuvažiavo per 3 valandas 47 minutes 54 sekundes (vid. greitis – 41,597 km/h). Antras finišavo taip pat „Al Nasr – Dubai“ komandos atstovas marokietis Essaidas Abelouache. T. Vaitkus užėmė trečią vietą ir iškovojo vieną pasaulio reitingo tašką.

Ši trijulė artimiausius varžovus aplenkė 5 minutėmis ir 1 sekunde.

Pirmajame (47,2 km) tarpiniame sprinto finiše T. Vaitkus buvo ketvirtas, o antrajame (114 km) – pirmas, o tarpiniame kalnų Lietuvos dviratininkas finiše (105 km) užėmė trečią vietą.

Bendrojoje įskaitoje antrą vietą užima J. Rubio (+45 sek.), o trečią – E. Abelouache (+1.10).

Iš 58 startavusių dviratininkų klasifikuoti 29.

Lenktynės baigsis penktadienį.

„Al Nasr – Dubai“ dviratininkai Alžyre jau iškovojo 19 pergalių iš tiek pat galimų.