Dvidešimtą pergalę Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) XXX turo rungtynėse iškovojo sėkmingai lyderių kluptelėjimais pasinaudojęs trečioje vietoje esantis Madrido „Real“ (66 tšk.) klubas, sekmadienį namuose net 4:0 (1:0) sutriuškinęs penktojoje pozicijoje likusią „Sevilla“ (48 tšk.) ekipą.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Karimas Benzema (6 min.), Cristiano Ronaldo (64 min.), Garethas Bale'as (66 min.) ir Jese'is (86 min.). Beje, 27-ą minutę Kevinas Gameiro („Sevilla“), o 58-ą minutę ir Cristiano Ronaldo nerealizavo 11 metrų baudinių.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja čempionės titulą ginanti „Barcelona“ (76 tšk.) vienuolikė, lenkianti Madrido „Atletico“ (67 tšk.) futbolininkus.

Barselonos „Espanyol“ (35 taškai) ekipa su vartininku Giedriumi Arlauskiu – dvylikta.

Kitose sekmadienį vėlai vakare pasibaigusiose rungtynėse Vigo „Celta“ vienuolikė išvykoje 2:0 (0:0) nugalėjo keturioliktojoje pozicijoje likusią „Valencia“ (34 tšk.) komandą ir su 48 taškais pakilo į šeštą vietą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Johnas Guidettis (80 min.) ir Hugo Mallo (84 min.). Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 28 įvarčiai – Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).