Emiratų stadione susirinkę futbolo sirgaliai dar ilgai prisimins šias Anglijos futbolo taurės ketvirtfinalio rungtynes. Jose Premier lygos debiuntai rezultatu 2:1 nugalėjo ne bet ką, o patį Londono Arsenalą. Pirmame kėlinyje komandoms pasižymėti nepavyko, o po pertraukos sėkmė nusišypsojo Watfordui.

Į priekį šovę svečiai po 13 minučių rezultatą dvigubino.

O Arsenui Wengerui beliko griebtis už galvos. Tiesa, iki pagrindinio laiko pabaigos likus dviems minutėms Arsenalas sugebėjo sušvelninti rezultatą 2:1.

Vartus apgulę Arsenalo futbolininkai susikurė puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau Welbeckas nesugebėjo pataikyti į tusčius vartus, o į pusfinalį keliauja triumfuojantys Watfordo futbolininkai.

Anglijos Premier lygoje stebėti „AFC Bourmenouth“ ir „Swansea City“ dvikovos susirinkę daugiau kaip 11 tūkstančių futbolo aistruolių nuobodžiauti neturėjo kada.

Šiose Anglijos „Premier" lygos rungtynėse jie išvydo net penkis įvarčius. Į priekį aikštės šeimininkai „AFC Bourmenouth“ futbolininkai išsiveržė gerokai įpusėjus pirmajam kėliniui, po Marko Gradelio taiklaus smūgio.

Tiesa, po poros minučių svečiai išlygino pusiausvyrą, kai taikliai smūgiavo varžovus išmaudęs Modou Barrow.

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkų sirgalius iš vietų kelė Joshua King.

O svečių klaida pasinaudoję AFC Bourmenouth priekyje 2:1.

Nepaisant to, Swansea futbolininkai ginklų nesudėjo ir tai davė vaisių. Sumaištimi varžovų baudos aikštelėje pasinaudojęs Gylgis Sigurdssonas ir vėl išlygina pusiausvyrą 2:2.

„Bourmenouth“ strategas Eddie Howe bandė užvesti saviškius, o po kelių akimirkų jie jau priekyje 3:2.