9
Madrido „Real“ – „AS Roma“ (nuotr. SCANPIX)

Antradienį Madride ir Volfsburge buvo sužaistos dvi Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės. „Santiago Bernabeu" stadione Madrido „Real" ekipa 2:0 (0:0) antrąkart tokiu pačiu rezultatu įveikė „AS Roma" ir žengė į kitą etapą.

9

Madrido „Real“ 2:0 „AS Roma“

64' C. Ronaldo [1:0]

68' J. Rodriguez [2:0]

Startinės sudėtys:

Madrido „Real“: K.Navas; Marcelo, Pepe, S.Ramos, Danilo; T.Kroos, Casemiro (84' M. Kovacic), L.Modric (75' Jese); C.Ronaldo, J.Rodriguez, G.Bale (61' L. Vazquez).

„AS Roma“: W.Szczesny; L.Digne, E.Zukanovic, K.Manolas, A.Florenzi; D.Perotti, S.Keita (86' Maicon), M.Pjanic (46' W.Vainqeur); S.El Shaarawy (74' F. Totti), E.Dzeko, M.Salah.

Rungtynių eiga:

Svečiai dar turėjo puikią progą sušvelninti rezultatą, tačiau K.Navas sėkmingai atlaikė D.Perotti smūgį.

Iki 85-osios minutės žaidimas aprimo, tačiau ir toliau šeimininkai ieško trečiojo įvarčio.

„Real“ pralaužė ledus. Po vieno įvarčio krenta kitas. Portugalas C.Ronaldo nepagailėjo perdavimo Jamesui Rodriguezui ir šis kamuolį siunčia į vartus. 2:0!

Įvartis! 64-ąją minutę Cristiano Ronaldo iš kelių metrų muša kamuolį į vartus. Perdavimą atliko Lucas Vazquez, aikštėje pasirodęs 61-ąją minutę.

Antrojo kėlinio pirmosios dešimt minučių priklauso šeimininkams. „Real“ ekipa antrajame kėlinyje per 10 minučių sugebėjo atlikti šešis smūgius.

Po pirmo kėlinio rezultatu 0:0 pirmauja Madrido „Real“ klubas. Taip galime drąsiai sakyti, nes pirmosios rungtynės Romoje baigėsi madridiečių pergalę rezultatu 2:0, o pagal žaidimą pirmajame kėlinyje panašu, jog šios persvaros ispanai nepaleis.

Likus žaisti dešimt minučių pirmajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeičia. „Real“ atakuoja, „AS Roma" gynasi. Pagal smūgius į vartus „karališkasis" klubas pirmauja 14-3, tačiau rezultatas lieka 0:0.

Sekančias dešimt minučių kamuolį ir toliau kontroliuoja Madrido ekipa ir atliko dar keturis smūgius, tačiau pelnyti pirmojo įvarčio nesugebėjo.

Pirmosios 15-iką minučių priklauso Madrido „Real“ klubui. Šeimininkai kamuolį kontroliuoja 67 proc. laiko ir atliko 5 smūgius į vartus, tuo tarpu Romos ekipa savo laimę bandė tik 1 kartą.

„Vfl Wolfsburg“ 1:0 „KAA Gent“

74' A. Schurrle [1:0]

Kitose rungtynėse savo jėgas išbandė „Vfl Wolfsburg“ ir „KAA Gent“ ekipos. Namuose žaidę Volfsburgo futbolininkai laimėjo 1:0 ir bendru rezultatu 4:2 žengė į kitą Čempionų lygos etapą.

„Vfl Wolfsburg“: K.Casteels; R.Rodriguez, Dante, R.Knoche, C.Trasch; Luiz Gustavo, J.Guilavogui, A.Schurrle (89' M. Schafer), J.Draxler (78' D.Caligiuri), M.Arnold (83' Vieirinha); M.Kruse.

„KAA Gent“: M.Sels; N.Asare, R.Gershon, L.Nielsen, Rafinha (78' T.Foket); T.Matton (68' K. Seif), S.Kums, R.Neto, B.Dejaegere; M.Simon (70' K. Coulibaly), D.Milicevic.