6
Rimantas Kaukėnas (nuotr. SCANPIX)

Šešioliktą pergalę Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) XXII turo rungtynėse iškovojo antrąją vietą užimantis Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas su dviem lietuviais, namuose po pratęsimo 98:96 (20:18, 26:27, 16:17, 22:22, 14:12) privertęs pasiduoti aštuntojoje pozicijoje esančių Venecijos „Umana Reyer“ (11 pergalių bei 11 pralaimėjimų) krepšininkų pranašumą.

6

Traumą besigydantis Darjušas Lavrinovičius nugalėtojų gretose nerungtyniavo, o Rimantas Kaukėnas pelnė 24 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei trissyk prasižengė. Per 34 žaidimo minutes lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 3, 7 dvitaškius iš 9 ir 4 baudų metimus iš 5.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Pietro Aradori, 12 – Achille Polonara, 10 – Vladimiras Veremejenka.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Mike'as Greenas (28 tšk.), Philas Gossas (21 tšk.) bei Michaelas Bramosas (12 taškų).

Šešiolikos ekipų turnyre pirmauja Manto Kalniečio atstovaujamas Milano „EA7 Emporio Armani“ (16/5) klubas, ketvirtąją vietą užima Avelino „Sidigas“ (14/8) komanda su Benu Veikalu, Simo Jasaičio Kapo d'Orlando „Betaland“ (8/14) ekipa – tryliktojoje pozicijoje, o Pezaro „Consultinvest“ (7/14) penketukas su Tautvydu Lydeka – penkioliktas.