„Atlanto“ triumfas: M. Papšys sėkmingai sugrįžo, A. Sylla – debiutavo

Pamatykite įvarčius!

Praėjusio sezono „SMScredit.lt A lygoje“ trečią vietą užėmęs Klaipėdos „Atlantas“ pergalingai pradėjo 2016 metų čempionatą. Atlantiečiai savo sirgalių akivaizdoje antrame kėlinyje palaužė Kauno „Stumbro“ pasipriešinimą – 2:0(0:0).

Nuo pat dvikovos pradžios akivaizdžią kamuolio kontrolę perėmė šeimininkai, o jau viename iš pirmųjų išpuolių į save dėmesį atkreipė „Atlanto“ naujokas Abdoulas Sylla. Legionierius baudos aikštelėje techniškai susistabdė kamuolį ir smūgiavo į Evaną Aleksandrow-Ridley, kuriam „SMScredit.lt A lygoje“ „Stumbro“ marškinėlius apsivilko pirmą sykį.

Ypač aktyviai dešiniajame krašte rungtyniavo Marius Papšys. Į „Atlantą“ po vienerių metų pertraukos grįžęs saugas dažnai išnaudodavo greičio pranašumą prieš varžovą, tačiau futbolininko perduoti kamuoliai neretai skriedavo į vartų sargą.

Atlantiečiai kontroliavo žaidimą, tačiau būtent „Stumbras“ pirmame kėlinyje turėjo geriausią progą pasižymėti. Šeimininkai buvo išsidėstę aukšta gynybos linija, tad tuo pasinaudojo greitasis Kennedy Eriba. Vis dėlto futbolininkas paskubėjo ir iš toli silpnai smūgiavo į Povilą Valinčių.

Prieš pat pertrauką savo progą turėjo Donatas Kazlauskas, bet į Klaipėdos klubą grįžęs saugas iš dėkingos padėties spyrė gerokai per aukštai. Antro kėlinio pradžioje K. Eriba, būdamas nuošalėje, pasiuntė į vartus, bet daugiau niekuo neišsiskyrė. Atlantiečiai atkarpomis įsikurdavo varžovų aikštės pusėje ir galiausiai viena ataka pasibaigė pirmuoju įvarčiu.

64-ąją minutę puikų smūgį atlikęs ir oponentų vartininkui nė menkiausios galimybės nepalikęs M. Papšys išvedė „Atlantą“ į priekį. Netrukus abiejų komandų vartų sargams teko rodyti meistriškumą. Audriaus Račkaus spirtą kamuolį atmušė P. Valinčius, o D. Kazlausko bandymą atrėmė puikią reakciją parodęs E. Aleksandrow-Ridley.

Visgi 74-ąją minutę mačo intriga visiškai užgeso. A. Sylla prasiveržė arčiau vartų ir puikiu smūgiu į tolimą vartų kampą padvigubino rezultatą.

Per likusį laiką svečiams lemiamo šturmo surengti nepavyko, „Atlantas“ užtikrintai kontroliavo situaciją, o „Stumbro“ vartininkui dar teko atremti Dovydo Norvilo bei A. Sylla smūgius.