Trečiadienį Vokietijos nacionalinėse futbolo pirmenybėse buvo sužaistos 7-ios 24-to turo rungtynės. „Bundesliga“ čempionate buvo užfiksuotos kelios staigmenos.

Didžiausią staigmeną pateikė „Mainz“ ekipa. Mainco komanda išvykoje 2:1 (1:0) patiesė lygos čempionus, Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Iki šių rungtynių Miuncheno klubas „Bundesliga“ čempionate laimėjo visas 11 prieš tai žaistų rungtynių „Allianz“ arenoje. Pirmąjį įvartį į „Bayerno“ vartus 26-ąją minutę pasiuntė Jairo Samperio .

Šeimininkams antrojo kėlinio viduryje rezultatą pavyko išlyginti. Tolimu smūgiu pasižymėjo olandas Arjenas Robbenas. Kaip bebūtų, taško bavarai neišsaugojo. 86-ąją minutę po Juliano Baumgartlingerio perdavimo pergalingą įvartį pelnė Jhonas Cordoba. Po pergalės „Mainz“ liko 5-oje vietoje su 39 taškais. „Bayern“ klubas išliko pirmoje pozicijoje su 62 taškais, tačiau prieš antroje vietoje esančius Dortmundo „Borussios“ futbolininkus turi tik 5 taškų persvarą, o šeštadienį „Bundesligoje“ laukia rungtynės išvykoje prieš tą pačią Dortmundo „Borussios“ ekipą.