12
“Žalgiris“ - “Vytautas“ (nuotr. Fotodiena.lt/Pauliaus Peleckio)

Traumų išretintas Prienų-Birštono „Vytautas“ metė rimtą iššūkį favoritams „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ pusfinalyje. Kauno „Žalgiris“ du kėlinius turėjo vytis Virginijaus Šeškaus auklėtinius, kuriuos palaužė tik po pertraukos 90:67 (18:22, 21:18, 24:14, 26:13). Vis dėlto skirtumas neatitiko rungtynių scenarijaus.

12

Traumos. Kaip ir buvo tikėtasi, „Vytautui“ dėl traumų padėti negalėjo aukštaūgiai Vilmantas Dilys bei Vaidas Čepukaitis. V.Šeškus kovai su „Žalgiriu“ liko be tikro „centro“ ir registravo tik aštuonis žaidėjus.

Startas. Tačiau „Vytautas“ nekėlė baltos vėliavos. Prienų-Birštono klubas aštuntąją minutę buvo priekyje 20:13. Pirmąjį kėlinį „Vytautas“ laimėjo 22:18.

Fenomenas. Per 15 pirmųjų rungtynių minučių „Vytautui“ taškus rinko tik Laimonas Kisielius ir Paulius Ivanauskas – atitinkamai 18 ir 16! Prienų-Birštono klubas buvo priekyje 34:27. Trečiuoju taškus pelniusiu žaidėju tapo Dainius Šalenga, 16-ąją minutę padidinęs skirtumą 36:29.

Po dviejų kėlinių „Vytautas“ pirmavo 40:39.

Atsibudo. Per pertrauką pikti Šaro žodžiai vėl pažadino „Žalgirį“. Trečiąjį kėlinį kauniečiai laimėjo 24:14 ir prieš lemiamą mačo dalį pirmavo 61:54.

Rezervai. Ketvirtajame kėlinyje „Vytautas“ ryškiai pristigo jėgų. „Žalgiris“ galingai baigė rungtynes ir nebeleido suabejoti pergale.

Statistika. „Žalgiris“: M.Pocius 17, E.Ulanovas 14, L.Lekavičius, K.Vecvagaras ir O.Hanlanas po 11.

„Vytautas“: L.Kisielius 26, P.Ivanauskas 19, V.Šulskis 9.