Trisdešimt septintą pergalę 57–osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo keturiolikos komandų Vakarų konferencijos lyderis Dalaso „Stars“ (79 tšk.) klubas.

Pirmadienį „Stars“ ledo ritulininkai svečiuose, stebint 17,1 tūkst. žiūrovų, 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) per pratęsimą įveikė septintojoje pozicijoje Vakaruose esančią Nešvilio „Predators“ (62 taškai) komandą ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

Permainingai vykusiame susitikime pirmajame kėlinyje Craigas Smithas (11:32) išvedė šeimininkus į priekį, tačiau dar neįpusėjus antrajam kėliniui po tikslių Cody Eakino (25:42) ir Aleso Hemsky'io (26:59) smūgių jau priekyje 2:1 buvo svečiai.

Tačiau besibaigiant antrajam kėliniui Filipui Forsbergui (36:18) pavyko išlyginti rezultatą, o po to, kai trečiajame kėlinyje ekipos nepasižymėjo, teko žaisti pratęsimą, kuriame pergalingo įvarčio autoriumi tapo Mattiasas Janmarkas (63:49).