Šešioliktą pergalę Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) XXIII turo rungtynėse iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderis „Napoli“ (53 tšk.) klubas, trečiadienį svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjęs devintojoje pozicijoje esančią Romos „Lazio“ (32 tšk.) ekipą.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Gonzalo Higuainas (24 min.) ir Jose Maria Callejonas (27 min.).

Taip pat šešioliktą pergalę iškovojo ir antroje vietoje esanti bei čempionės titulą ginanti Turino „Juventus“ (51 tšk.) vienuolikė, savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikusi šešioliktojoje pozicijoje esančią „Genoa“ (24 tšk.) ekipą.

Vienintelį susitikimo įvartį į savo vartus pirmajame kėlinyje įmušė Sebastianas De Maio (30 min.).

Šeimininkai susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Simone's Zazos (90+4 min.).

Trečiojoje pozicijoje likę „Fiorentina“ (42 tšk.) futbolininkai savo aikštėje 2:1 (1:0) palaužė aštuonioliktą vietą užimančios „Carpi“ (19 taškų) komandos pasipriešinimą.

Aikštės šeimininkų mačo pradžioje į priekį išvedė Borja Valero (2 min.), tačiau antrojo kėlinio viduryje Kevinas Lasagna (73 min.) išlygino rezultatą.

Pergalingą įvartį jau per teisėjo kompensuotą laiką nugalėtojams pelnė Mauro Zarate (90+3 min.).

Kitų rungtynių rezultatai:

„Empoli“ – „Udinese“                    1:1 (0:1)

„Empoli“ – Manuel Pucciarelli (90 min.);

67 min. Riccardo Saponara nerealizavo 11 m baudinio.

„Udinese“ – Duvan Zapata (23 min.)

„Frosinone“ – „Bologna“                 1:0 (0:0)

Įvartis – Federico Dionisi (77 min. iš 11 m baudinio.

Raudona kortelė: Marios Oikonomou (64 min. – „Bologna“).

Milano „Inter“ – Veronos „Chievo“       1:0 (0:0)

Įvartis – Mauro Icardi (48 min.)

„Palermo“ – „AC Milan“                  0:2 (0:2)

Įvarčiai – Carlos Bacca (18 min.), Mbaye Niang (33 min. iš 11 m baudinio)

„Sampdoria“ – „Torino“                  2:2 (0:0)

„Sampdoria“ – Luis Muriel (66 min.), Roberto Soriano (84 min.);

„Torino“ – Andrea Belotti (71 ir 90 min.)

Veronos „Hellas“ – Bergamo „Atalanta“   2:1 (1:1)

„Hellas“ – Luca Siligardi (42 min.), Giampaolo Pazzini (83 min.);

„Atalanta“ – Andrea Conti (30 min.);

raudona kortelė: Boukary Drame (54 min.).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.Veronos „Hellas“   23  1 11 11 16:34 14

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 23 įvarčiai - Gonzalo Higuainas („Napoli“).