Anglijos „Premier“ lygoje 24-ajame ture buvo sužaistos dvi rungtynės. Pergalė džiaugėsi Liverpulio „Everton“ futbolininkai, „Chelsea“ ir „Watford“ išsiskyrė taikiai.

Liverpulio „Everton“ futbolininkai namuose 3:0 (1:0) nugalėjo Niukaslo „United“ ekipą. Namuose žaidę „irisai“ nuo rungtynių pradžios kontroliavo situaciją aikštelėje, o 23-ąją minutę, po Tomo Cleverley perdavimo įvartį pelnė Aaronas Lennon. Po įvarčio „Everton“ ekipa neleido Niukaslui ne akimirkai atsikvėpti , o 87-ą ir trečią pridėto laiko minutėmis Rossas Barkley pasižymėjo du kartus nuo 11 metrų žymos.

Liverpulio „Everton“ klubas užima 11 vietą ir per 24 turus yra surinkę 32 taškus. Niukaslo „United“ šiuo metu yra iškritimo zonoje, 18 vietoje, ir savo sąskaitoje turi tik 21 tašką.

Kitose rungtynėse Votforde į akistata stojo „Watford“ ir Londono „Chelsea“ ekipos. Abi komandos į aikštę išėjo kovoti tik dėl pergalės, net negalvodamos apie lygiųjų galimybę. Visgi nei vienai komandai per 90 minučių nepavyko pasižymėti ir rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0 (0:0). Pirmą kėlinį aktyviau atrodė „širšės“, tačiau šeimininkai neišnaudojo savo progų ir į pertrauką išėjo nepelnė įvarčio.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė, atakuoti nusprendė Anglijos čempionai, „Chelsea“ futbolininkai. Visgi mėlynųjų plaukus sujaukė puikiai žaidęs Heurelho Gomesas. Brazilas traukė vieną smūgį po kito ir svečius varė iš proto iki finalinio teisėjo švilpuko.

„Watford“ ekipa po lygiųjų pakilo į 9-ą poziciją ir po 24-ių turų turi 33 taškus. „Chelsea“ su 29 taškais priversti tenkintis vos 13-ąją poziciją.